Przeciętni leszczynianie



W sobotę w Gnieźnie odbył się VI Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Rundę zasadniczą oraz wyścig finałowy wygrał Duńczyk, Nicki Pedersen.

Startujący w tych zawodach zawodnicy leszczyńskiej Unii, a więc Grzegorz Zengota oraz Przemysław Pawlicki, zajęli odpowiednio 9. i 12. lokatę.

Klasyfikacja końcowa:
1. N. Pedersen (2,2,3,3,3,3) 16
2. S. Ułamek (3,3,3,3,D,2) 14
3. R. Okoniewski (2,2,1,1,3,1) 10+3
4. A. Lindbaeck (2,0,2,2,3,0) 9+2
5. A. Miedziński (3,3,1,3,D) 10+1
6. M. Bogdanow (1,1,3,2,2) 9+0
7. P. Kildemand (3,2,0,1,2) 8
8. A. Jonsson (1,3,2,0,2) 8
9. G. Zengota (0,0,3,3,1) 7
10. A. Lebiediew (0,3,1,3,T) 7
11. B. Pedersen (3,0,2,1,0) 6
12. Prz. Pawlicki (2,1,1,1,1) 6
13. O. Fajfer (1,0,0,2,2) 5
14. R. Holta (0,2,0,2,1) 5
15. K. Gomólski (1,1,2,0,1) 5
16. K. Buczkowski (0,1,0,0,0) 1
17. A. Gała (D) 0

Bieg po biegu:
1. S. Ułamek, A. Lindbaeck, K. Gomólski, K. Buczkowski
2. P. Kildemand, N. Pedersen, O. Fajfer, A. Lebiediew
3. A. Miedziński, R. Okoniewski, M. Bogdanow, G. Zengota
4. B. Pedersen, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, R. Holta
5. A. Lebiediew, R. Okoniewski, K. Gomólski, B. Pedersen
6. A. Miedziński, R. Holta, K. Buczkowski , O. Fajfer
7. A. Jonsson, P. Kildemand, M. Bogdanow, A. Lindbaeck
8. S. Ułamek, N. Pedersen, Prz. Pawlicki, G. Zengota
9. M. Bogdanow, K. Gomólski, Prz. Pawlicki, O. Fajfer
10. G. Zengota, A. Jonsson, A. Lebiediew, K. Buczkowski
11. N. Pedersen, A. Lindbaeck, R. Okoniewski, R. Holta
12. S. Ułamek, B. Pedersen, A. Miedziński, P. Kildemand
13. G. Zengota, R. Holta, P. Kildemand, K. Gomólski
14. N. Pedersen, M. Bogdanow, B. Pedersen, K. Buczkowski
15. A. Gała, A. Miedziński, A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki
16. S. Ułamek, O. Fajfer, R. Okoniewski, A. Jonsson
17. A. Miedziński (D), N. Pedersen, A. Jonsson, K. Gomólski
18. R. Okoniewski, P. Kildemand, Prz. Pawlicki, K. Buczkowski
19. A. Lindbaeck, O. Fajfer, G. Zengota, B. Pedersen
20. S. Ułamek (D), A. Lebiediew, M. Bogdanow, R. Holta

Bieg barażowy o wejście do finału:
21. R. Okoniewski, A. Lindbaeck, A. Miedziński, M. Bogdanow

Finał:
22. N. Pedersen, S. Ułamek, R. Okoniewski, A. Lindbaeck

Piotr Walkowiak