Przebudzenie Adamczewskiego



Świetny występ w finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów zanotował Kamil Adamczewski. Junior Unii Leszno znalazł się w czołowej trójce turnieju, która wywalczyła awans do półfinału o randze europejskiej.

Klasyfikacja:
1. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów) 13 (2,3,3,3,2)
2. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów Wlkp.) 13 (2,3,3,2,3)
3. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) 12 (3,2,2,2,3)
——————————————————————————
4. Adam Strzelec (ZKŻ Zielona Góra) 11+3 (2,3,3,1,2) – rezerwowy
——————————————————————————
5. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) 11+2 (3,3,1,3,1)
6. Artur Czaja (Włókniarz Częstochowa) 10 (3,2,2,1,2)
7. Kacper Rogowski (ZKŻ Zielona Góra) 8 (0,1,3,1,3)
8. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) 8 (1,2,2,1,2)
9. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 7 (1,2,d4,3,1)
10. Marcin Bubel (Włókniarz Częstochowa) 6 (0,1,1,3,1)
11. Adrian Gała (Start Gniezno) 5 (3,u,w,2,0)
12. Damian Michalski (PGE Marma Rzeszów) 5 (1,0,1,0,3)
13. Adrian Cyfer (Stal Gorzów Wlkp.) 5 (0,1,2,2,0)
14. Rafał Malczewski (Włókniarz Częstochowa) 3 (2,1,0,0,0)
15. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) 2 (1,0,0,0,1)
16. Mateusz Gradka (Betard Sparta Wrocław) 1 (0,0,1,d,0)

Bieg po biegu:
1. Czaja, Strzelec, Woźniak, Bubel
2. Adamczewski, Gomólski, Pieszczek, Rogowski
3. Sówka, Zmarzlik, Michalski, Cyfer
4. Gała, Malczewski, Dolny, Gradka
5. Zmarzlik, Woźniak, Rogowski, Gradka
6. Gomólski, Czaja, Cyfer, Gała (u4)
7. Sówka, Pieszczek, Bubel, Dolny
8. Strzelec, Adamczewski, Malczewski, Michalski
9. Gomólski, Woźniak, Sówka, Malczewski
10. Rogowski, Czaja, Michalski, Dolny
11. Zmarzlik, Adamczewski, Bubel, Gała (w/zły pokrowiec kasku)
12. Strzelec, Cyfer, Gradka, Pieszczek (d4)
13. Pieszczek, Gała, Woźniak, Michalski
14. Sówka, Adamczewski, Czaja, Gradka (d4)
15. Bubel, Cyfer, Rogowski, Malczewski
16. Gomólski, Zmarzlik, Strzelec, Dolny
17. Adamczewski, Woźniak, Dolny, Cyfer
18. Zmarzlik, Czaja, Pieszczek, Malczewski
19. Michalski, Gomólski, Bubel, Gradka
20. Rogowski, Strzelec, Sówka, Gała

Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego:
21. Strzelec, Sówka

Łukasz Kaczmarek