Poznaliśmy terminarz EE



W piątek światło dzienne ujrzał terminarz Enea Ekstraligi. Sezon żużlowy rozpocznie się 1 kwietnia 2013 roku. W pierwszym spotkaniu Unia Leszno zmierzy się ze Stalą w Gorzowie. Poniżej prezentujemy pełen rozkład meczów o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

1 runda – 1 kwietnia (poniedziałek)
Rzeszów – Bydgoszcz
Gorzów – Leszno
Toruń – Tarnów
Częstochowa – Zielona Góra
Gniezno – Wrocław

2 runda – 6 kwietnia (sobota)*, 7 kwietnia (niedziela)
Tarnów – Częstochowa
Bydgoszcz – Gniezno
Wrocław – Gorzów
Leszno – Toruń

11 kwietnia (czwartek) – data rezerwowa

3 runda – 13 kwietnia (sobota)*, 14 kwietnia (niedziela)
Tarnów – Leszno
Gorzów – Rzeszów
Toruń – Wrocław
Częstochowa – Bydgoszcz
Gniezno – Zielona Góra

4 runda – 21 kwietnia (niedziela)
Rzeszów – Częstochowa
Zielona Góra – Bydgoszcz
Toruń – Gorzów
Wrocław – Tarnów
Leszno – Gniezno

25 kwietnia (czwartek) – data rezerwowa
5 runda – 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)
Tarnów – Gorzów
Zielona Góra – Toruń
Bydgoszcz – Wrocław
Częstochowa – Leszno
Gniezno – Rzeszów

6 runda – 5 maja (niedziela)
Rzeszów – Tarnów
Gorzów – Gniezno
Toruń – Częstochowa
Wrocław – Zielona Góra
Leszno – Bydgoszcz

9 maja (czwartek) – data rezerwowa

7 runda – 11 maja (sobota)*, 12 maja (niedziela)
Rzeszów – Wrocław
Zielona Góra – Leszno
Bydgoszcz – Toruń
Częstochowa – Gorzów
Gniezno – Tarnów

8 runda – 19 maja (niedziela)
Tarnów – Bydgoszcz
Gorzów – Zielona Góra
Toruń – Rzeszów
Częstochowa – Gniezno
Leszno – Wrocław

23 maja (czwartek) – data rezerwowa
9 runda – 25 maja (sobota)*, 26 maja (niedziela)
Rzeszów – Leszno
Zielona Góra – Tarnów
Bydgoszcz – Gorzów
Wrocław – Częstochowa
Gniezno – Toruń

2 runda – 30 maja (czwartek)
Zielona Góra – Rzeszów
10 runda – 2 czerwca (niedziela)
Tarnów – Zielona Góra
Gorzów – Bydgoszcz
Toruń – Gniezno
Częstochowa – Wrocław
Leszno – Rzeszów

6 czerwca (czwartek) – data rezerwowa
9 czerwca (niedziela) – data rezerwowa

11 runda – 16 czerwca (niedziela)
Rzeszów – Toruń
Zielona Góra – Gorzów
Bydgoszcz – Tarnów
Wrocław – Leszno
Gniezno – Częstochowa

23 czerwca (niedziela) – data rezerwowa

12 runda – 29 czerwca (sobota)*, 30 czerwca (niedziela)
Tarnów – Gniezno
Gorzów – Częstochowa
Toruń – Bydgoszcz
Wrocław – Rzeszów
Leszno – Zielona Góra

4 lipca (czwartek) – data rezerwowa

13 runda – 6 lipca (sobota)*, 7 lipca (niedziela)
Tarnów – Rzeszów
Zielona Góra – Wrocław
Bydgoszcz – Leszno
Częstochowa – Toruń
Gniezno – Gorzów

14 runda – 21 lipca (niedziela)
Rzeszów – Gniezno
Gorzów – Tarnów
Toruń – Zielona Góra
Wrocław – Bydgoszcz
Leszno – Częstochowa
25 lipca (czwartek) – data rezerwowa

15 runda – 27 lipca (sobota)*, 28 lipca (niedziela)
Tarnów – Wrocław
Gorzów – Toruń
Bydgoszcz – Zielona Góra
Częstochowa – Rzeszów
Gniezno – Leszno

16 runda – 4 sierpnia (niedziela)
Rzeszów – Gorzów
Zielona Góra – Gniezno
Bydgoszcz – Częstochowa
Wrocław – Toruń
Leszno – Tarnów

8 sierpnia (czwartek) – data rezerwowa
11 sierpnia (niedziela) – data rezerwowa

17 runda – 15 sierpnia (czwartek)
Rzeszów – Zielona Góra
Gorzów – Wrocław
Toruń – Leszno
Częstochowa – Tarnów
Gniezno – Bydgoszcz

18 runda – 18 sierpnia (niedziela)
Tarnów – Toruń
Zielona Góra – Częstochowa
Bydgoszcz – Rzeszów
Wrocław – Gniezno
Leszno – Gorzów

25 sierpnia (niedziela) – data rezerwowa

część finałowa

19 runda – 31 sierpnia (sobota)*, 1 września (niedziela)
(a) 4 w tabeli po cz. zasadniczej – 1 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 3 w tabeli po cz. zasadniczej – 2 w tabeli po cz. zasadniczej

5 września (czwartek) – data rezerwowa

20 runda – 8 września (niedziela)
(a) 1 w tabeli po cz. zasadniczej – 4 w tabeli po cz. zasadniczej
(b) 2 w tabeli po cz. zasadniczej – 3 w tabeli po cz. zasadniczej
12 września (czwartek) – data rezerwowa

21 runda – 14 września (sobota)*, 15 września (niedziela)
(c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
(d) pokonane drużyny z (a) i (b)
19 września (czwartek) – data rezerwowa

22 runda – 22 września (niedziela)
(c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
(d) pokonane drużyny z (a) i (b)
29 września (niedziela) – data rezerwowa
6 października (niedziela) – data rezerwowa
13 października (niedziela) – data rezerwowa

* – na 14 dni przed datą danej rundy zostanie wyznaczony jeden mecz do transmisji telewizyjnej niekolidujący z rozgrywkami FIM i UEM

Łukasz Kaczmarek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBweko liderem
Następny artykułBiało-niebieskie Mikołajki