Porażka goni porażkę

W kiepskiej dyspozycji pozostają leszczyńscy piłkarze. W niedzielę, Polonia 1912 przegrała na wyjeździe z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski 1:3.

Była to czwarta ligowa porażka naszego zespołu. Podopieczni Waldemara Jędrusiaka wciąż nie mogą wrócić na właściwe tory.

Poloniści, bramkę stracili już w 8 minucie. Do siatki trafił Szymon Gałczyński. Po kwadransie gry, mogło być już 2:0, jednak gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Przyjezdni przebudzili się w 32 minucie. Do wyrównania, pięknym uderzeniem z rzutu wolnego, doprowadził niezawodny w tym sezonie, Jakub Borowczyk. Po pierwszej odsłonie było 1:1. Niestety, w drugiej części, strzelał tylko rywal. W 55 minucie, Jakuba Krzyżostaniaka pokonał Jakub Szymkowiak, a chwilę później, wynik podwyższył Patryk Cierniewski. Biało-czerwoni, nie zdołali odpowiedzieć i mecz zakończył się porażką leszczynian 1:3.