Ponownie sprawdzili się na tle Zagłębia

Kolejne, już szóste spotkanie kontrolne tej zimy, rozegrali piłkarze. Tym razem Stainer Polonia Leszno mierzyła się w Lubinie z Zagłębiem U19.

Pierwsza połowa należała do gości. Posiadali optyczną przewagę, którą udokumentowali bramką. Na listę strzelców wpisał się Damian Nowak. Do przerwy mieliśmy 1:0. Po zmianie stron, leszczynianie nadal byli drużyną dominującą, co przełożyło się na wynik. Gola na 2:0 ustrzelił Jakub Nowak.

Od 65 minuty trener Jędrzej Kędziora zaczął nieco eksperymentować. Doszło do wielu rotacji w składzie. Na boisku pojawili się juniorzy. Młodzi zawodnicy nie zdołali utrzymać prowadzenia. Miejscowi odrobili straty z nawiązką i wygrali 3:2.

Prawdopodobnie za tydzień, nasz zespół stoczy ostatni sparing u siebie z Piastem Poniec. Pierwszy mecz ligowy odbędzie się 14 marca. Poloniści podejmą Pogoń Nowe Skalmierzyce.