Polonia wciąż bez punktów

Koszykarze Polonii 1912 Leszno w tegorocznych rozgrywkach wciąż pozostają bez zwycięstwa. W niedzielę w hali Trapez nasz zespół przegrał z Tarnovią Tarnowo Podgórne 47:68.

Pierwsza połowa nie zwiastowała aż tak wysokiego zwycięstwa faworyzowanych gości. Również trzecia kwarta nie zamykała drogi do ewentualnego, pierwszego w tym sezonie zwycięstwa leszczynian. Niestety fatalna w wykonaniu podopiecznych Zenona Sosińskiego czwarta ćwiartka sprawiła, że to znowu przeciwnicy cieszyli się z meczowego zwycięstwa. Tarnowianie wygrali w ostatniej odsłonie 25:11, a w meczu aż 68:47.

Punkty dla leszczyńskiego zespołu zdobywali: Mocek 17, Nowak 10, Samól 6, Zachacz 5, Markiewicz, Wichłacz, Żeleźniak i Janiszewski po 2, Urbaniak 1.