Polonia rozbita w Pępowie

Dotkliwej porażki na boisku w Pępowie doznali leszczyńscy piłkarze. Polonia 1912, po bardzo słabym spotkaniu, przegrała z Dąbroczanką aż 0:5.

Po kilku zwycięstwach na IV-ligowych boiskach, wydawało się, że miejsce, w którym znalazła się Polonia w tym sezonie, jest niewłaściwe. Okazało się, że zapędy powrotu do III ligi, ostudziła w sobotę drużyna z Pępowa. Podopieczni Tomasza Krysiaka, choć po pierwszej połowie przegrywali tylko 0:1, to już w drugiej odsłonie nie mieli nic do powiedzenia. Dąbroczanka była bardzo skuteczna i wykorzystała prawie wszystkie sytuacje. Gole padały seryjnie między 56. a 85. minutą. Tym razem szczęścia pod bramką gospodarzy nie mieli leszczynianie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 5:0 na korzyść miejscowych.