Polonia ogrywa Śląsk

Piłkarze Młodej Ekstraklasy Śląska Wrocław nie dali rady pierwszemu zespołowi Polonii 1912 Leszno, ulegając na stadionie w Zaborowie 0:3. Gole dla zespołu leszczyńskiego strzelali, jedną Perszewski i dwie Pijanowski.
Wszystkie bramki strzelone zostały już w pierwszej połowie. W 20. minucie gola zdobył Paweł Perszewski, osiem minut później na 2:0 podwyższył Mateusz Pijanowski. Ten sam piłkarz trafił również do siatki rywali w 32. minucie, ustalając tym samym wynik spotkania na 3:0. O ile w pierwszej części gry Poloniści zagrali bardzo dobrze, o tyle w drugiej połowie do głosu doszła drużyna Śląska Wrocław, która jednak swej przewagi nie udokumentowała żadnym trafieniem.

Składy:
Polonia: Banaszak (Maścibrzuch) – Siwy (P.Urbaniak), Kowalski, Dymchuk, K. Urbaniak – Bugzel (Świętek), Glapiak (Adamczak) – Hohlov (Artur Jęsiek), Perszewski, Eduardo (Olejniczak) – Pijanowski (Dziurdziewski)

Śląsk: Sokalski – Dudu (Kubiak), Chmura, Nowiński, Reszka (Skrzypczak) – Misik, Kohut (Przybylski) – Repski (Tetłak), Majcher, Krzemiński – Alexandre (Cieślak)