Pojadą w eliminacjach Złotego Kasku



Poznaliśmy obsady eliminacji Złotego Kasku, które odbędą się na torach w Pile, Ostrowie i Tarnowie. W sumie o awans do finału tej imprezy powalczy czterech zawodników Fogo Unii Leszno.

Do dalekiego Tarnowa uda się Piotr Pawlicki. Nieco bliżej, bo w Pile, rywalizować będą nasi juniorzy Dominik Kubera i Bartosz Smektała. Z kolei w Ostrowie zobaczymy Jarosława Hampela i ścigającego się w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz, Damiana Balińskiego. Z konieczności kwalifikacji zwolniony jest Janusz Kołodziej z racji, że jest od tego sezonu jest stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix.

Dodajmy, iż eliminacje Złotego Kasku odbędą się we wtorek 2 kwietnia. Poniżej prezentujemy listy startowe wszystkich turniejów.

Tarnów:
1. Artur Czaja (Unia Tarnów)
2. Krzysztof Kasprzak (truly.work Stal Gorzów)
3. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
4. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
5. Daniel Jeleniewski (Orzeł Łódź)
6. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
7. Jakub Jamróg (Betard Sparta Wrocław)
8. Karol Baran (Lokomotiv Daugavpils)
9. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin)
10. Paweł Miesiąc (Speed Car Motor Lublin)
11. Michał Gruchalski (forBet Włókniarz Częstochowa)
12. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin)
13. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
14. Ernest Koza (OK Kolejarz Opole)
15. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
16. Oskar Polis (OK Kolejarz Opole)

17. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów)
18. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra)

Awans do finału: 4 zawodników + R1 w finale

Piła:
1. Oskar Bober (Euro Finnance Polonia Piła)
2. Mirosław Jabłoński (Car Gwarant Start Gniezno)
3. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń)
4. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno)
5. Norbert Kościuch (Get Well Toruń)
6. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
7. Marcin Jędrzejewski (Orzeł Łódź)
8. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
10. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
11. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
12. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
13. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów)
14. Zbigniew Suchecki (ROW Rybnik)
15. Paweł Przedpełski (forBet Włókniarz Częstochowa)
16. Marcin Nowak (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)

17. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
18. Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz)

Awans do finału: 4 zawodników + R2 w finale

Ostrów:
1. Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia)
2. Tobiasz Musielak (Orzeł Łódź)
3. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia)
4. Kamil Brzozowski (ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz)
5. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
6. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
7. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz)
8. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów)
9. Szymon Woźniak (truly.work Stal Gorzów)
10. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik)
11. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno)
12. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
13. Adrian Miedziński (forBet Włókniarz Częstochowa)
14. Marcel Kajzer (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
15. Igor Kopeć Sobczyński (Get Well Toruń)
16. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

17. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia)
18. Damian Adamczak (ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz)

Awans do finału: 5 zawodników