Pojadą w ćwierćfinałach IMP



Piątka zawodników Fogo Unii Leszno wystartuje w ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski na torach w Pile, Rawiczu i Krośnie. Wszystkie odbędą się 30 kwietnia.

Tobiasz Musielak i Przemysław Pawlicki wybiorą się do Piły. W niedalekim Rawiczu o awans powalczą Piotr Pawlicki i Grzegorz Zengota. Leszczyńskim rodzynkiem w Krośnie będzie Bartosz Smektała. Bezpośrednie miejsce w finale uzyskali stali uczestnicy cyklu Grand Prix – Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Maciej Janowski.

Piła:

1. Patryk Dolny (Victoria Piła)
2. Kacper Gomólski (KS Toruń)
3. Maciej Fajfer (KŻ Victoria Piła)
4. Paweł Przedpełski (KS Toruń)
5. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
6. Kamil Adamczewski (Orzeł Łódź)
7. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
8. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
9. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz)
10. Tomasz Gapiński (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
11. Piotr Świderski (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
12. Robert Kościecha (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
13. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
14. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezn)
15. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik)
16. Marcin Nowak GKM (GKM Grudziądz)
R1. Hubert Łęgowik (GKM Grudziądz)
R2. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra)
 
Awans 8 zawodników do 1/2 w Krakowie.
 
Krosno:
1. Marcin Rempała (KSM Krosno)
2. Grzegorz Walasek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Tomasz Rempała(KSM Krosno)
4. Tomasz Chrzanowski(KSM Krosno)
5. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków)
6. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków)
7. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
8. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków)
9. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów)
10. Rafał Szombierski (ŻKS ROW Rybnik)
11. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów)
12. Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
14. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
15. Ernest Koza (Unia Tarnów)
16. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)
R1. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów)
R2. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów)
 
Awans 8 zawodników do 1/2 w Krakowie.
 
Rawicz:
1. Michał Łopaczewski (Kolejarz Intermarche Rawicz)
2. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
3. Ronnie Jamroży (KMŻ Motor Lublin)
4. Adrian Gomólski (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
5. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz)
7. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
8. Mariusz Puszakowski (Orzeł Łódź)
9. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
10. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)
11. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz)
12. Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków)
13. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
14. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
15. Mateusz Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
16. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
R1. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz)
R2. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)
 
Awans 8 zawodników do 1/2 w Ostrowie.
 
Gdańsk:
1. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk)
2. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk)
4. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
5. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
6. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
7. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
8. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
9. Oskar Fajfer (KS Toruń)
10. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
11. Adrian Miedziński (KS Toruń)
12. Rune Holta (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
13. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
14. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów)
15. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin)
16. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów)
R1. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
R2. Cyprian Szymko (Wybrzeże Gdańsk)
 
Awans 8 zawodników do 1/2 w Ostrowie.

Łukasz Kaczmarek