Podzielili się punktami

W świąteczny piątek piłkarze Polonii 1912 Leszno zmierzyli się na własnym boisku z liderem IV ligi, Centrą Ostrow Wielkopolski. Przy Strzeleckiej padł remis 3:3.

Podopieczni Waldemara Jędrusiaka bardzo dobrze weszli w mecz. Po 20 minutach i trafieniach Artura Krawczyka i Łukasza Glapiaka leszczynianie prowadzili już 2:0. Niepokonani w tym sezonie ostrowianie jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców wpisali się Mierzyński i Kuczyński.

Po zmianie stron lider czwartoligowych rozgrywek całkowicie przejął inicjatywę. Potwierdzeniem była kolejna bramka dla gości. Gola ponownie zdobył Mierzyński. Gospodarze nie złożyli broni i rzucili się do ataku. W 70 minucie do stanu 3:3 doprowadził Glapiak. W końcówce miejscowi mogli wyrwać ostrowianon 3 punkty. Grali bowiem w przewadze jednego zawodnika i mieli doskonałe okazje do zdobycia czwartego gola. Ostatecznie Polonia 1912 Leszno zremisowała z Centrą Ostrów Wielkopolski 3:3.