Podzielili się punktami

Remisem zakończyło się spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy. W meczu FC Reiter ToruńGI Malepszy Futsal Leszno padł rezultat 3:3.

Wynik otworzył się w 4 minucie. To był prezent od gospodarzy, którzy dali sobie wydrzeć futsalówkę pod własną bramką, co natychmiast wykorzystał Kacper Konopacki. W 13. minucie podobny prezent otrzymali gospodarze, po błędzie Jakuba Kąkola, ale na wysokości zadania stanął leszczyński bramkarz, Orfeusz Jarożek. Im bliżej syreny kończącej pierwszą odsłonę, tym więcej kłopotów w defensywie mieli podopieczni Tomasza Trznadla. Torunianie wielokrotnie zagrozili leszczyńskiej bramce, ale nie zdołali doprowadzić do wyrównania i po pierwszych dwudziestu minutach skromne prowadzenie było po stronie gości. Z gry zdecydowanie więcej mieli jednak miejscowi.

To co nie udało się gospodarzom w pierwszej połowie, udało się już na początku drugiej. Do wyrównania doprowadził Daniel Gallego Garcia. Kilka minut później ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie i biało-czerwoni zostali zmuszeni do pogoni. W 30. minucie skutecznie rzut wolny z bocznego sektora wykonał Douglas Neutzling i na tablicy znowu mieliśmy remis. Na dwie minuty przed końcem piłkę w siatce leszczyńskiej bramki umieścił Michał Wojciechowski. Trener Tomasz Trznadel natychmiast zdjął bramkarza i ponownie przypomniał o sobie Douglas Neutzling, inkasując drugą bramkę i ustalając wynik tego meczu na 3:3.