Podtrzymać dobrą passę

Już jutro trzecią kolejkę spotkań rozegrają siatkarze UKS 9 Leszno, którzy w obecnych rozgrywkach nie znaleźli jeszcze pogromcy. Rywalem leszczynian będzie MUKS Amber Kalisz.

Miniony sezon pokazał, że UKS 9 potrafi grać z zawodnikami z Kalisza. Leszczynianie zwyciężyli we własnej hali 3:1 oraz na wyjeździe 2:3.

W bieżących rozgrywkach podopieczni trenera Jarosława Borowskiego  nie pozostawiają żadnych złudzeń rywalom. W dwóch poprzednich spotkaniach odnieśli przekonujące zwycięstwa, a co najważniejsze nie oddali przeciwnikom nawet seta. Taka postawa „Tygrysów” może napawać optymizmem przed sobotnim meczem, w którym zdecydowanym faworytem wydają się być siatkarze z Leszna.

W odmiennych nastrojach do rywalizacji przystąpią zawodnicy z Kalisza. Po dwóch seriach spotkań kaliszanie zajmują ostatnią pozycję w tabeli grupy B trzeciej ligi. Co gorsza dotychczas nie udało im się urwać przeciwnikom nawet seta.

Wszystkich, którzy swoim dopingiem chcą pomóc naszym siatkarzom w walce o trzecią ligową wygraną zapraszamy już jutro do hali sportowej Gimnazjum nr 9 w Lesznie. Początek siatkarskich zmagań zaplanowany jest na godzinę 17.