Podejmą ClearexW sobotę GI Malepszy Futsal Leszno otrzyma szansę rehabilitacji za ostatnią, dość niespodziewaną porażkę w Wilanowie.

Do hali Trapez zawita jedna z najbardziej utytułowanych drużyn Futsal Ekstraklasy. I choć tegoroczny sezon dla gości nie należy do udanych, to ich doświadczenie powoduje, że na pewno należy się z nimi liczyć. Co więcej, chorzowanie wciąż nie mogą być pewni utrzymania, więc motywacji z pewnością im nie zabraknie. Przyjezdni to mieszanka doświadczenia i młodości, która marne spotkania przeplata bardziej błyskotliwymi.

Tomasz Trznadel nie będzie mógł skorzystać z Sebastiana Wojciechowskiego, który znowu będzie pauzował za kartki. Popularny Rambo w ostatnich spotkaniach prezentował bardzo dobrą dyspozycję, więc jego strata może być bardzo odczuwalna. Po ostatniej porażce leszczynianie stracili piątą lokatę w ligowej tabeli. Sobota będzie szansą, aby to miejsce odzyskać. Początek meczu w hali Trapez o godzinie 20:00. Wejściówki.mozna nabywać za pośrednictwem strony internetowej klubu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWymagający rywal
Następny artykułPlan wykonany