Po trzecie z rzędu zwycięstwoW najbliższą sobotę do Leszna zawita AZS UW Darkomp Wilanów. Walczący o utrzymanie beniaminek Statscore Futsal Ekstraklasy zapowiada walkę o komplet punktów.

Sobotni rywale GI Malepszy Futsal Leszno sezon rozpoczęli bardzo optymistycznie. Druga runda dla warszawian nie jest już tak udana. Podopieczni Macieja Karczyńskiego znajdują się tuż nad kreską, ale żeby zapewnić sobie utrzymanie wciąż muszą szukać punktów. Tym bardziej, że goniący Fit-Morning Futsal Brzeg niebezpiecznie zbliżył się do zespołu z Wilanowa. Jak podaje oficjalna strona leszczyńskiego klubu, sobotni rywale to zespół z największą ilością remisów. Z pewnością choćby jeden punkt zdobyty w hali Trapez przybliży warszawian do upragnionego celu.

Dobry okres mają za sobą natomiast biało-czerwoni. W ostatnich dwóch spotkaniach podopieczni Tomasza Trznadla zgarnęli komplet punktów. Szczególnie imponująco wyglądało wyjazdowe starcie z Red Devils Chojnice, zakończone zwycięstwem leszczynian w stosunku 7:1. Czy GI Malepszy Futsal Leszno podtrzyma zwycięską passę i zaliczy trzeci z rzędu ligowy triumf? O tym przekonamy się już w sobotę. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisja na żywo na łamach internetowej telewizji TVcom.pl.