Piter nadal BykiemPiotr Pawlicki zdecydował się na przedłużenie umowy z Fogo Unią Leszno. Tym samym zawodnik rozwiał wszelkie spekulacje dotyczące zmiany klubowych barw.

Zadowolenia z takiego obrotu spraw nie ukrywał prezes Piotr Rusiecki. – Rozmowy przebiegły sprawnie. Ustaliliśmy warunki współpracy i to czego jedna strona oczekuje od drugiej. W konsekwencji Piter zostaje z nami i będzie startował z Bykiem na piersi – poinformował na łamach strony klubowej sternik leszczynian. – Niezmiernie cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. To nasz chłopak i chcemy żeby rozwijał się będąc zawodnikiem klubu, w którym zaczynał przygodę z żużlem. Tu ma dom, znajomych i wielu fanów – dodał.

Młodszy z braci to drugi zawodnik, po Emilu Sajfutdinowie, który podpisał kontrakt z leszczyńską drużyną. – Bardzo się cieszę, że zostaję na kolejny sezon w Lesznie. Zawsze podkreślałem, że chcę tu startować. Ucinając wszelkie spekulacje, mogę potwierdzić, że nie rozmawiałem z żadnym innym klubem. Unia ma zawsze pierwszeństwo. Teraz mogę spokojnie przygotować się do ostatniej rundy Speedway Grand Prix w Melbourne, a później, po krótkim odpoczynku, zacząć przygotowania do nowego sezonu. Widzimy się na Smoczyku w przyszłym roku! Jedziemy o najwyższe cele i liczymy, że będziecie z nami – powiedział pełen optymizmu Piotr Pawlicki.

(kk)


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułToruń minimalnie lepszy
Następny artykułUdany rewanż