Piotr Pawlicki w półfinale IMP



W czwartkowe popołudnie na torach w Krakowie i Łodzi o awans do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski walczyli Kamil Adamczewski i Piotr Pawlicki.
W krakowskim ćwierćfinale jeździł Kamil Adamczewski. Junior Unii zgromadził 8 punktów i zajął ósmą pozycję, co ostatecznie daje mu rolę rezerwowego w półfinale. W zawodach triumfował Grzegorz Walasek przed Krzysztofem Buczkowskim i Bartoszem Zmarzlikiem.

Wyniki:
1. G. Walasek (2,3,3,3,2) 13
2. K. Buczkowski (3,2,3,3,2) 13
3. B. Zmarzlik (3,1,3,3,2) 12
4. R. Kościecha (2,3,1,3,1) 10
5. T. Chrzanowski (3,0,2,1,3) 9
6. D. Stachyra (3,3,2,1,W) 9
7. M. Staszewski (1,2,1,2,3) 9

8. K. Adamczewski (2,2,2,2,W) 8 – rezerwowy
 —
9. S. Burza (2,0,1,1,3) 7
10. T. Jędrzejak (1,3,U,D,3) 7
11. B. Miturski (1,1,3,2,W) 7
12. M. Jędrzejewski (1,2,0,2,1) 6
13. S. Pyszny (U,1,2,1,1) 5
14. Ł. Cyran (0,0,1,0,2) 3
15. D. Jeleniewski (D,1,D,W,W) 1
16. R. Szombierski (W,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. D. Stachyra, S. Burza, M. Staszewski, D. Jeleniewski (D)
2. K. Buczkowski, R. Kościecha, M. Jędrzejewski, S. Pyszny (U)
3. B. Zmarzlik, K. Adamczewski, B. Miturski, R. Szombierski (W)
4. T. Chrzanowski, G. Walasek, T. Jędrzejak, Ł. Cyran
5. G. Walasek, K. Buczkowski, B. Zmarzlik, S. Burza
6. R. Szombierski, T. Jędrzejak, M. Jędrzejewski, D. Jeleniewski
7. R. Kościecha, M. Staszewski, B. Miturski, Ł. Cyran
8. D. Stachyra, K. Adamczewski, S. Pyszny, T. Chrzanowski
9. B. Miturski, T. Chrzanowski, S. Burza, M. Jędrzejewski
10. K. Buczkowski, K. Adamczewski, Ł. Cyran, D. Jeleniewski (D)
11. B. Zmarzlik, S. Pyszny, M. Staszewski, T. Jędrzejak (U)
12. R. Szombierski, G. Walasek, D. Stachyra, R. Kościecha
13. R. Kościecha, K. Adamczewski, S. Burza, T. Jędrzejak (D)
14. G. Walasek, B. Miturski, S. Pyszny, D. Jeleniewski (W)
15. R. Szombierski, K. Buczkowski, M. Staszewski, T. Chrzanowski
16. B. Zmarzlik, M. Jędrzejewski, D. Stachyra, Ł. Cyran
17. R. Szombierski, S. Burza, Ł. Cyran, S. Pyszny
18. T. Chrzanowski, B. Zmarzlik, R. Kościecha, D. Jeleniewski (W)
19. M. Staszewski, G. Walasek, M. Jędrzejewski, K. Adamczewski (W)
20. T. Jędrzejak, K. Buczkowski, B. Miturski (W), D. Stachyra (W)

Z większym powodzeniem na łódzkim owalu radził sobie Piotr Pawlicki. Młodzieżowiec biało-niebieskich z 11 oczkami uplasował się na czwartym miejscu i pewnie awansował do półfinału. Zwycięzcą turnieju ćwierćfinałowego został Robert Miśkowiak, drugi był Grzegorz Zengota a trzeci Adrian Miedziński.

Wyniki:
1. R. Miśkowiak (3,3,2,3,3) 14
2. G. Zengota (3,3,3,2,2) 13
3. A. Miedziński (2,3,3,1,3) 12
4. Pi. Pawlicki (3,2,2,3,1) 11
5. E. Pulczyński (1,2,3,2,3) 11
6. T. Gapiński (2,1,3,3,2) 11
7. Mi. Szczepaniak (3,3,1,2,1) 10

8. Ł. Jankowski (2,1,1,3,2) 9 – rezerwowy

9. K. Pulczyński (0,1,2,1,3) 7
10. M. Mitko (1,2,1,2,0) 6
11. P. Staszek (2,2,0,1,D) 5
12. P. Dym (1,1,2,D) 4
13. H. Łęgowik (0,2,1) 3
14. A. Osmólski (1,0,1,0) 2
15. R. Chromik (0,0,0,1,0) 1
16. K. Rogowski (0,0,1,0) 1
17. Ma. Szczepaniak (W,0,0) 0
18. P. Świderski (0,D) 0

Bieg po biegu:
1. Mi. Szczepaniak, P. Staszek, A. Osmólski, Ma. Szczepaniak (W)
2. Pi. Pawlicki, Ł. Jankowski, M. Mitko, R. Chromik
3. R. Miśkowiak, A. Miedziński, E. Pulczyński, K. Pulczyński
4. G. Zengota, T. Gapiński, P. Dym, P. Świderski
5. Mi. Szczepaniak, E. Pulczyński, Ł. Jankowski, P. Świderski (D)
6. A. Miedziński, P. Staszek, P. Dym, R. Chromik
7. R. Miśkowiak, Pi. Pawlicki, T. Gapiński, Ma. Szczepaniak
8. G. Zengota, M. Mitko, K. Pulczyński, A. Osmólski
9. G. Zengota, R. Miśkowiak, Mi. Szczepaniak, R. Chromik
10. T. Gapiński, K. Pulczyński, Ł. Jankowski, P. Staszek
11. E. Pulczyński, P. Dym, M. Mitko, Ma. Szczepaniak
12. A. Miedziński, Pi. Pawlicki, A. Osmólski, K. Rogowski
13. Pi. Pawlicki, Mi. Szczepaniak, K. Pulczyński, P. Dym (D)
14. R. Miśkowiak, M. Mitko, P. Staszek, H. Łęgowik
15. Ł. Jankowski, G. Zengota, A. Miedziński, K. Rogowski
16. T. Gapiński, E. Pulczyński, R. Chromik, A. Osmólski
17. A. Miedziński, T. Gapiński, Mi. Szczepaniak, M. Mitko
18. E. Pulczyński, G. Zengota, Pi. Pawlicki, P. Staszek (D)
19. K. Pulczyński, H. Łęgowik, K. Rogowski, R. Chromik
20. R. Miśkowiak, Ł. Jankowski, H. Łęgowik, K. Rogowski

Łukasz Kaczmarek