Piotr Pawlicki trzeci



Piotr Pawlicki zajął trzecią pozycję w finale Brązowego Kasku, który został rozegrany w Łodzi. Tytuł z zeszłego roku obronił Krystian Pieszczek, a Bartosz Zmarzlik stanął na drugim stopniu podium.

W tych zawodach startowali także inni młodzieżowcy Fogo Unii Leszno. Marcin Nowak był ósmy, Daniel Kaczmarek jedenasty, a Michał Piosicki czternasty.

Klasyfikacja:
1. Krystian Pieszczek (2,3,3,3,3) 14+3
2. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,2) 14+2
3. Piotr Pawlicki (2,3,3,3,1) 12+3
4. Artur Czaja (3,3,3,3,0) 12+2
5. Mateusz Borowicz (3,2,2,0,2) 9
6. Adrian Cyfer (1,2,1,2,3) 9
7. Hubert Łęgowik (3,2,U,D,3) 8
8. Marcin Nowak (2,1,2,1,2) 8
9. Bartosz Bietracki (D,1,2,1,3) 7
10. Marcin Wawrzyniak (1,1,1,2,2) 7
11. Daniel Kaczmarek (U,2,0,2,0) 4
12. Ernest Koza (2,1,1,W,W) 4
13. Kacper Woryna (1,D,2,1,U) 4
14. Michał Piosicki (0,W,D,1,1) 2
15. Filip Marach (1,0,U,W,W) 1
16. Alex Zgardziński (0,D,-,-,-) 0
17. Mike Trzensiok (W,D,W,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. A. Czaja, E. Koza, K. Woryna, M. Trzensiok (W)    
2. B. Zmarzlik, M. Nowak, M. Wawrzyniak, M. Piosicki    
3. M. Borowicz, Pi. Pawlicki, A. Cyfer, A. Zgardziński
4. H. Łęgowik, K. Pieszczek, F. Marach, D. Kaczmarek (U)
5. B. Zmarzlik, A. Cyfer, E. Koza, F. Marach    
6. K. Pieszczek, M. Borowicz, M. Nowak, M. Trzensiok (D)
7. Pi. Pawlicki, H. Łęgowik, M. Wawrzyniak, K. Woryna (D)
8. A. Czaja, D. Kaczmarek, M. Piosicki (W), A. Zgardziński (D)
9. Pi. Pawlicki, M. Nowak, E. Koza, D. Kaczmarek    
10. B. Zmarzlik, H. Łęgowik (U), B. Bietracki (D), M. Trzensiok (W)
11. K. Pieszczek, K. Woryna, A. Cyfer, M. Piosicki (D)
12. A. Czaja, M. Borowicz, M. Wawrzyniak, F. Marach (U)
13. K. Pieszczek, M. Wawrzyniak, B. Bietracki, E. Koza (W)
14. Pi. Pawlicki, B. Bietracki, M. Piosicki, F. Marach (W)
15. B. Zmarzlik, D. Kaczmarek, K. Woryna, M. Borowicz
16. A. Czaja, A. Cyfer, M. Nowak, H. Łęgowik (D)
17. H. Łęgowik, M. Borowicz, M. Piosicki, E. Koza (W)
18. A. Cyfer, M. Wawrzyniak, B. Bietracki, D. Kaczmarek
19. B. Bietracki, M. Nowak, K. Woryna (U), F. Marach (W)
20. K. Pieszczek, B. Zmarzlik, Pi. Pawlicki, A. Czaja

bieg o 3. miejsce: Pi. Pawlicki, A. Czaja
bieg o 1. miejsce: K. Pieszczek, B. Zmarzlik

Piotr Walkowiak