Piotr Baron: Myślę, że z Zieloną Górą Piotr już pojedziePo starciu z Cash Broker Stalą Gorzów z wielką ulgą mógł odetchnąć Piotr Baron. Menadżer Fogo Unii Leszno wraz ze swoimi zawodnikami mogli cieszyć się z niezwykle cennego i prestiżowego zwycięstwa.

Baron doceniał klasę przeciwnika i wiedział, że mecz nie będzie należał do najłatwiejszych. Gorzowianie nieprzypadkowo wysoko pokonali w pierwszej kolejce Get Well Toruń, a do Leszna przyjechali z wielkimi aspiracjami. – Myślę, że to jedno z trudniejszych spotkań, jakie czekały nas w Lesznie. Tego meczu bardzo się obawialiśmy. Gorzów bardzo dobrze jeździ w Lesznie i dzisiaj to pokazał. To był ciężki mecz dla nas, ale na szczęście wygrany. Chciałbym podziękować zawodnikom, bo robili wszystko co mogli. Widowisko było świetne i wszystkim mogło się podobać, a jazda była na całym torze – ocenił menadżer gospodarzy.

Mimo zwycięstwa, trzeba sobie jasno powiedzieć, że w ekipie Byków widoczny jest brak Piotra Pawlickiego. Rehabilitacja kapitana idzie jednak zgodnie z planem i już niedługo powinien wrócić do składu leszczyńskiej ekipy. – Myślę, że Piotr z Zieloną Górą już pojedzie – zdradził Piotr Baron.