Pingpongowy przegląd ligowy (1)



W minioną niedzielę na dobre rozpoczęły się pingpongowe rozgrywki z udziałem drużyn z naszego regionu. Po pierwszej serii spotkań na czele trzeciej ligi znajdują się Wamet Dąbcze i Burza Drzeczkowo.

Dąbcze na inaugurację ligi wysoko wygrało na wyjeździe z LZS-em Bodzewo 8:2, a Burza 7:3 ograła Heliosa Czempiń. W derbach Leszna lepsza okazała się drużyna Juniora, która po wyrównanym boju pokonała Dąb 6:4.

Na prowadzeniu w 4. lidze grupie A po pierwszej kolejce jest Burza Drzeczkowo II, natomiast w grupie B z kompletem punktów lokatę lidera zajmuje Wamet Dąbcze II.

 
Wyniki:
 
3. liga – 1. kolejka:
Junior Leszno – Dąb Leszno 6:4    
Górnik Kłodawa – Smecz Konin 7:3   
RLKTS II Raszków – Biały Orzeł Koźmin /przełożony – 5. 10. 2014/      
Helios Czempiń – Burza Drzeczkowo 3:7       
UKS Bodzewo – WAMET Dąbcze 2:8      
Doliwa Rozdrażew – Żaki Taczanów 5:5
 
Tabela:
1. KS Wamet Dąbcze 1 2 8:2 +6
2. LKS Burza Drzeczkowo 1 2 7:3 +4
3. KS Górnik Kłodawa 1 2 7:3 +4
4. UKS Junior Leszno 1 2 6:4 +2
5. UKS Doliwa Rozdrażew 1 1 5:5 0
6. UKS Żaki Taczanów 1 1 5:5 0
7. KKS Biały Orzeł Koźmin –:–
8. RLKTS Ochman II Raszków –:–
9. UKS Dąb Leszno 1 0 4:6 -2
10. UKS Smecz Konin 1 0 3:7 -4
11. CKS Helios Czempiń 1 0 3:7 -4
12. LZS UKS Bodzewo 1 0 2:8 -6
 
4. liga gr. A – 1. kolejka:
LZS UKS Bodzewo II – Spółdzielca Kobylin I 6:12
Błękitni Niechłód – Błękitni Niechłód II (przeł.)
Start Gostyń – Polonia Śmigiel II 6:12
Agro Kluczewo – Burza Drzeczkowo II 5:13
UKS Lgiń-Brenewia Wijewo – pauza
 
Tabela:
1. Burza Drzeczkowo II 1 13:5 2
2. Spółdzielca Kobylin II 1 12:6 2
3. Polonia Śmigiel II 1 12:6 2
4. Błękitni Niechłód – -:- –
5. UKS Lgiń-Brenewia Wijewo – -:- –
6. Błękitni Niechłód II – -:- –
7. Start Gostyń 1 6:12 0
8. LZS UKS Bodzewo II 1 6:12 0
9. Agro Kluczewo 1 5:13 0
 
4. liga gr. B – 2. kolejka:
Piast Poniec – Spółdzielca Kobylin II 8:10
LZS UKS Bodzewo III – Orlęta Czacz 15:3
Olimp Rawicz – Start Starkowo 14:4
Promień Krzywiń – UKS Lgiń-Umikop-Firlej Brenewia Wijewo II 5:13
KS Wamet Dąbcze II – Sana Kościan 14:4
Dąb Leszno II – Spartakus Kąkolewo (przeł.)
 
Tabela:
1. KS Wamet Dąbcze II 2 4 31:5 +26
2. LZS UKS Bodzewo III 2 4 28:8 +20
3. UKS Olimp Rawicz 2 4 28:8 +20
4. Start Starkowo 2 2 21:15 +6
5. UKS Spartakus Kąkolewo 1 2 10:8 +2
6. LKS Spółdzielca Kobylin II 2 2 15:21 -6
7. Lgiń-Umikop-Firlej Brenewia Wijewo II 2 2 14:22 -8
8. UKS Dąb Leszno II –:–
9. UKS Piast Poniec 2 0 16:20 -4
10. Sana Kościan 1 0 4:14 -10
11. UKS Orlęta Czacz 2 0 7:29 -22
12. Promień Krzywiń 2 0 6:30 -24