Pietruszko: Przekonał mnie projekt, który mi przedstawionoPiotr Pietruszko – to nowy zawodnik Klubu Sportowego Futsal Leszno. Były futsalista Euromaster Chrobry Głogów jest solidnym wzmocnieniem pierwszoligowej drużyny z Leszna. Grający na pozycji piwota Pietruszko ma być w nadchodzącym sezonie jednym z liderów biało-czerwonych.

Chciałbym podziękować działaczom, sponsorom i prezesowi, że dali mi szansę wziąć udział w tym ciekawym projekcie – mówił podczas specjalnej konferencji prasowej zawodnik. Nie da się ukryć, że działacze zaskoczyli przedstawicieli mediów tym transferem. Pietruszko z całą pewnością znacznie podniesie poziom sportowy. – Tak naprawdę nasze spotkanie było dosyć krótkie. Szybko dogadaliśmy w kwestiach zarówno organizacyjnych, jak i finansowych. Przekonał mnie projekt, który przedstawili mi działacze. Cieszy mnie, że futsal może się nadal rozwijać dzięki takim klubom i takim działaniom. Miejmy nadzieję, że będę w stanie pomóc drużynie – mówił nowy nabytek biało-czerwonych.

Zawodnik zna kilku zawodników swojego nowego klubu, a szanse na dobry wynik ocenia wysoko. – Z częścią zawodników miałem już okazję grać, także wiem czego mogę oczekiwać. Miałem też okazję zagrać jeden sparing z chłopakami z Leszna i wiem, że to ciekawa drużyna. Mam nadzieję, że ten pierwszy sezon pozwoli nam nabrać doświadczenia i ogrania futsalowego. Naszym celem nadrzędnym jest celem do Futsal Ekstraklasy i tego sobie i działaczom życze. Mam nadzieję, że wszystko się uda – podsumował.