Pierwsze starcie o brąz

Tylko o brązowy medal powalczą w tym sezonie leszczyńscy żużlowcy. W rywalizacji o najniższy stopień podium czeka nas powtórka finału z ubiegłego sezonu, a więc starcie Fogo Unii Leszno z Moje Bermudy Stalą Gorzów.

Wiemy już, że podopieczni Piotra Barona nie zdobędą piątego z rzędu tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Fogo Unia Leszno od początku sezonu spisywała się nieco poniżej oczekiwań. Leszczynianie do fazy-play off awansowali z czwartego miejsca. W konfrontacji z liderem rozgrywek, drużyną Betard Sparty Wrocław niespodzianki nie było i biało-niebiescy muszą zadowolić się meczem o trzecie miejsce.

Pierwszy mecz o brąz odbędzie się na stadionie imienia Alfreda Smoczyka. Przypomnijmy, iż podczas inauguracji Moje Bermudy Stal Gorzów zdołała wywieźć z Leszna komplet punktów. Nie oznacza to jednak, że tak samo będzie również tym razem. Od tamtego czasu minęło kilka miesięcy, a byki chcąc myśleć o pudle powinny w niedzielę nie tylko zwyciężyć, ale również pomyśleć o jak największej zaliczce przed rewanżem na stadionie imienia Edwarda Jancarza. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 16:15. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Rafał Karczmarz
5. Bartosz Zmarzlik
6. Wiktor Jasiński
7. Kamil Nowacki

Fogo Unia Leszno
9. Emil Sayfutdinov
10. Janusz Kołodziej
11. Jaimon Lidsey
12. Jason Doyle
13. Piotr Pawlicki
14. Krzysztof Sadurski
15. Damian Ratajczak