Pawlicki zapowiada bój o finał

Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, iż barwy Unii Lesznow przyszłym sezonie reprezentować będąPrzemysław i Piotr Pawliccy. Starszy z braci nie kryje ogromnej satysfakcji z tego faktu i zapowiada walkę o najwyższe cele.

– Jestem bardzo zadowolony, że będę mógł startować w Lesznie. To zawsze było moim celem. Startowałem w Gorzowie, startowałem w Pile, a gdy miałem wolny czasprzychodziłem na mecze do Leszna. Z kolegami kontakt jest cały czas i jest on bardzo dobry – podkreśla Przemysław Pawlicki. 

W sezonie 2011 Przemysław wraz z bratem reprezentował drugoligową Stokłosę Polonia Piła. Team Pawlickich podkreśla, że doświadczenie nabyte na ciężkich,  drugoligowych torach z pewnością zaprocentuje. Sam Przemek zapowiada, że interesują go najwyższe cele. – Będę pracował na to, by nadchodzący sezon był jeszcze lepszy od poprzedniego. Obiecuje, że nie zawiodę kibiców i dam z siebie wszystko. Startujemy po to, by dotrzeć do finału, a w finale powalczyć o złoto. Również z tego powodu chcieliśmy tutaj wrócić – żeby powalczyć o medal. Nie mamy jeszcze w swojej kolekcji medalu Drużynowego Mistrza Polski i będziemy pracować, by tenkrązek był u nas w następnym roku – mówił wychowanek Unii.

Daniel Nowak