Pawlicki z awansem



Piotr Pawlicki, zajmując drugie miejsce w finale krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, uzyskał awans do dalszej fazy tych rozgrywek. Tam nie zakwalifikowali się za to Tobiasz Musielak oraz Daniel Kaczmarek.

Czwartkowe zmagania w Ostrowie wygrał młodzieżowiec Wybrzeża Gdańsk – Krystian Pieszczek. Warto dodać, że przez całe zawody stracił on tylko jedno oczko, a przegrał wówczas z 16-letnim leszczynianinem – Kaczmarkiem.

Klasyfikacja:
1. Krystian Pieszczek (Wybrzeże Gdańsk) (3,3,3,3,2) 14
2. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) (2,2,3,3,3) 13
3. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) (0,3,2,2,3) 10
4. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) (1,3,2,1,3) 10
5. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) (2,3,2,2,1) 10
—————————————————-
6. Adrian Gała (Start Gniezno) (3,2,1,0,2) 8+3
7. Artur Czaja (Włókniarz Częstochowa) (3,0,3,1,1) 8+2
8. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) (2,2,D,2,2) 8+1
9. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) (1,1,1,3,2) 8+0
10. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) (3,0,1,1,1) 6
11. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) (0,2,0,0,3) 5

12. Oskar Fajfer (Unibax Toruń) (2,0,3,T,0) 5
13. Rafał Malczewski (Włókniarz Częstochowa) (0,1,0,3,1) 5
14. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) (1,1,2,1,0) 5
15. Kacper Woryna (ROW Rybnik) (1,1,1,0,W) 3
16. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) (0,0,0,2,0) 2
17. Hubert Łęgowik (Włókniarz Częstochowa) (0) 0
18. Marcin Nowak (Fogo Unia Leszno) NS

Bieg po biegu:
1. Musielak, Fajfer, Woryna, Dolny
2. Pieszczek, Woźniak, Cyfer, Gomólski
3. Gała, Zmarzlik, Malitowski, Kaczmarek
4. Czaja, Pawlicki, Przedpełski, Malczewski
5. Cyfer, Gała, Woryna, Czaja
6. Gomólski, Kaczmarek, Przedpełski, Fajfer
7. Woźniak, Zmarzlik, Malczewski, Dolny
8. Pieszczek, Pawlicki, Malitowski, Musielak
9. Pawlicki, Gomólski, Woryna, Zmarzlik (D)
10. Fajfer, Cyfer, Malitowski, Malczewski
11. Pieszczek, Przedpełski, Gała, Dolny
12. Czaja, Woźniak, Musielak, Kaczmarek
13. Malitowski, Wożniak, Przedpełski, Woryna
14. Pieszczek, Zmarzlik, Czaja, Łęgowik
15. Pawlicki, Dolny, Cyfer, Kaczmarek
16. Malczewski, Gomólski, Musielak, Gała
17. Kaczmarek, Pieszczek, Malczewski, Woryna (W)
18. Pawlicki, Gała, Woźniak, Fajfer
19. Gomólski, Malitowski, Czaja, Dolny
20. Cyfer, Zmarzlik, Musielak, Przedpełski

Bieg dodatkowy o szóste miejsce:
21. Gała, Czaja, Zmarzlik, Malitowski

Piotr Walkowiak


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBjerre w gazie
Następny artykułPrzemix i Lubema na czele