Pawlicki wygrywa w Zielonej Górze



Trzech leszczynian wystąpiło w niedzielę w I Memoriale Rycerzy Speedwaya, rozegranym na torze w Zielonej Górze. Najlepszym z nich okazał się Piotr Pawlicki, który zwyciężył w całym turnieju.

Tego dnia na torze prezentował się również jego starszy brat – Przemysław. Z ośmioma punktami zajął on 9. miejsce.

Najsłabiej z Byków wypadł natomiast Damian Baliński. 36-latek wywalczył cztery oczka, co pozwoliło mu na zajęcie 13. pozycji.

Wyniki I Memoriału Rycerzy Speedwaya:
1. Piotr Pawlicki (1,0,3,3,2) 9+3+3

2. Grzegorz Walasek (3,3,3,3,2) 14+2
3. Patryk Dudek (3,2,3,1,3) 12+1
4. Piotr Protasiewicz (2,1,3,2,3) 11+2+W
5. Artiom Łoktajew (2,2,1,1,3) 9+1
6. Krzysztof Jabłoński (3,1,2,2,1) 9+0
7. Sebastian Ułamek (0,D,2,3,3) 8
8. Tomasz Jędrzejak (0,3,1,3,1) 8
9. Przemysław Pawlicki (1,3,T,2,2) 8
10. Mikkel Bech Jensen (2,2,2,1,1) 8
11. Adam Strzelec (3,2,1,1,0) 7
12. Kamil Adamczewski (0,3,D,0,2) 5
13. Damian Baliński (2,D,2,0,D) 4
14. Adam Skórnicki (1,1,D,2,D) 4
15. David Bellego (0,1,0,0,1) 2
16. Alex Zgardziński (1,0,0,0,0) 1
17. Arkadiusz Potoniec (1) 1

Bieg po biegu:
1. P. Dudek, A. Łoktajew, A. Zgardziński, S. Ułamek
2. K. Jabłoński, P. Protasiewicz, Prz. Pawlicki, T. Jędrzejak
3. G. Walasek, D. Baliński, A. Skórnicki, D. Bellego
4. A. Strzelec, M. B. Jensen, Pi. Pawlicki, K. Adamczewski
5. G. Walasek, P. Dudek, P. Protasiewicz, Pi. Pawlicki
6. K. Adamczewski, A. Łoktajew, K. Jabłoński, D. Baliński (D)
7. T. Jędrzejak, M. B. Jensen, D. Bellego, S. Ułamek (D)
8. Prz. Pawlicki, A. Strzelec, A. Skórnicki, A. Zgardziński
9. P. Dudek, K. Jabłoński, A. Strzelec, D. Bellego
10. P. Protasiewicz, M. B. Jensen, A. Łoktajew, A. Skórnicki (D)
11. A. Potoniec, G. Walasek, S. Ułamek, K. Adamczewski (D)
12. Pi. Pawlicki, D. Baliński, T. Jędrzejak, A. Zgardziński
13. T. Jędrzejak, A. Skórnicki, P. Dudek, K. Adamczewski
14. Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, A. Łoktajew, D. Bellego
15. S. Ułamek, P. Protasiewicz, A. Strzelec, D. Baliński
16. G. Walasek, K. Jabłoński, M. B. Jensen, A. Zgardziński
17. P. Dudek, Prz. Pawlicki, M. B. Jensen, D. Baliński (D)
18. A. Łoktajew, G. Walasek, T. Jędrzejak, A. Strzelec
19. S. Ułamek, Pi. Pawlicki, K. Jabłoński, A. Skórnicki (D)
20. P. Protasiewicz, K. Adamczewski, D. Bellego, A. Zgardziński

21. Bieg barażowy: Pi. Pawlicki, P. Protasiewicz, A. Łoktajew, K. Jabłoński
22. Finał: Pi. Pawlicki, G. Walasek, P. Dudek, P. Protasiewicz (W)

Piotr Walkowiak