Pawlicki drugi w Debreczynie



Piotr Pawlicki zajął drugie miejsce w rozegranej na torze w Debreczynie Rundzie Kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Leszczynian przegrał bój o zwycięstwo w biegu dodatkowym z Andriejem Lebiediewem.

Klasyfikacja:
1. Andriej Lebiediew (3,3,3,2,3) 14+3
2. Piotr Pawlicki (2,3,3,3,3) 14+2
3. Michael Jepsen Jensen (3,2,1,3,3) 12+3
4. Hans Andersen (3,1,2,3,3) 12+2
5. Krzysztof Buczkowski (1,3,3,1,2) 10
6. Wiktor Gołubowskij (2,1,2,3,2) 10
7. Matic Voldrich (2,2,3,2,1) 10
8. Daniel Nermark (3,1,1,0,2) 7
9. Norbert Magosi (1,2,1,D,2) 6
10. Robert Benko (0,3,2,1,0) 6
————————————————————-
11. Tomas Suchanek (2,1,0,1,1) 5+3 – rezerwowy
————————————————————-
12. Martin Gavenda (0,2,0,2,1) 5+2
13. Stanisław Mielniczuk (W,0,1,2,D) 3
14. Jonathan Iturre (1,0,2,0,W) 3
15. Filip Sitera (0,0,0,1,1) 2
16. Josef Tabaka (1) 1
17. Laszlo Szatmari (D,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. D. Nermark, T. Suchanek, J. Iturre, F. Sitera
2. H. Andersen, W. Gołubowskij, J. Tabaka, R. Benko
3. M. J. Jensen, Pi. Pawlicki, N. Magosi, S. Mielniczuk (W)
4. A. Lebiediew, M. Voldrich, K. Buczkowski, M. Gavenda
5. A. Lebiediew, N. Magosi, D. Nermark,
6. K. Buczkowski, M. J. Jensen, W. Gołubowskij, J. Iturre
7. Pi. Pawlicki, M. Voldrich, H. Andersen, F. Sitera
8. R. Benko, M. Gavenda, T. Suchanek, S. Mielniczuk
9. Pi. Pawlicki, W. Gołubowskij, D. Nermark, M. Gavenda
10. M. Voldrich, J. Iturre, S. Mielniczuk, L. Szatmari (D)
11. K. Buczkowski, R. Benko, N. Magosi, F. Sitera
12. A. Lebiediew, M. J. Jensen, H. Andersen, T. Suchanek
13. H. Andersen, S. Mielniczuk, K. Buczkowski, D. Nermark
14. Pi. Pawlicki, A. Lebiediew, R. Benko, J. Iturre
15. M. J. Jensen, M. Gavenda, F. Sitera, L. Szatmari
16. W. Gołubowskij, M. Voldrich, T. Suchanek, N. Magosi (D)
17. M. J. Jensen, D. Nermark, M. Voldrich, R. Benko
18. H. Andersen, N. Magosi, M. Gavenda, J. Iturre (W)
19. A. Lebiediew, W. Gołubowskij, F. Sitera, S. Mielniczuk (D)
20. Pi. Pawlicki, K. Buczkowski, T. Suchanek, L. Szatmari

Biegi dodatkowe:
21. Suchánek, Gavenda
22. Jensen, Andersen
23. Lebediew, Pi. Pawlicki

Łukasz Kaczmarek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMistrzostwa Polski LIVE
Następny artykułCuiavia za mocna