Pawliccy podpisaliW sobotę kontrakt na starty w Fogo Unii Leszno podpisali bracia Pawliccy. Przemysław i Piotr będą tym samym reprezentować barwy leszczyńskiego klubu również w przyszłym sezonie. Umowę zawarto na okres jednego roku.

Cieszę się, że zostajemy w domu. Negocjacje nie były długie, ponieważ obu stronom zależało na sfinalizowaniu nowej umowy. Podczas powitania na stadionie im. Alfreda Smoczyka, po meczu w Gorzowie obiecałem kibicom, że zrobimy wszystko, aby zostać w Lesznie. Dzisiaj obietnica została spełniona i z Piterem ku naszej radości będziemy mogli jeździć dla Unii z Bykiem na piersi. Do stadionu mamy dosłownie kilka metrów, po co mamy zmieniać coś co dobrze funkcjonuje. Dla tych wspaniałych kibiców warto ścigać się i zdobywać medale – mówił na łamach oficjalnej strony Fogo Unii Leszno Przemysław Pawlicki.

Były jakieś luźne zapytania z innych klubów, ale od początku chcieliśmy jeździć w Unii, bo to nasz dom. Mamy tu wielu przyjaciół, znajomych, sponsorów nie chcieliśmy tego zmieniać. Nasz tata też startował w Unii, my chcemy to kontynuować. Nasi kibice są wspaniali, co udowodnili nie jednokrotnie. Wielki szacunek dla nich za to, co robią i że jeżdzą za nami po całej Polsce. Dla takich fanów jest przyjemnością ścigać się w pojedynkach ligowych. Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, które są kierowane pod naszym adresem i pozdrawiam wszystkich kibiców Unii Leszno. Pamiętajcie Unia to my! – dodał kapitan Byków.

(dan)