Pavlic dziękuje kibicomW niedzielę kontrakt na starty w PGE Marmie Rzeszów podpisał Jurica Pavlic. Chorwat na łamach oficjalnej strony internetowej opublikował list, w którym dziękuję za wsparcie podczas sześciu lat spędzonych w Unii Leszno. Treść listu prezentujemy poniżej.

Drodzy Kibice Unii Leszno,

W dniu dzisiejszym podpisałem kontrakt z klubem Stal Rzeszów, czym zakończyłem moją obecną współpracę z Unią Leszno.

W związku z powyższym chciałbym bardzo serdecznie podziękować za gorący doping z Waszej strony podczas moich sześciu sezonów spędzonych w Lesznie. Zawsze zagrzewał mnie on do walki i pomagał osiągać lepsze wyniki. Kibice Klubu Unia Leszno pozostaną w mojej pamięci jako wymagający ale także dający ogromne wsparcie. W latach 2007-2012 starałem się dla Was zdobywać punkty i być członkiem drużyny na którego można liczyć. Nie zawsze mi się to udawało ale dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu w dopingowanie swoich zawodników czułem że mam wsparcie, bez którego ciężko by było wywalczyć to co udało się przez ostatnie sześć sezonów.

Dla Was wziąłem udział w 90 meczach Ekstraligi w których łącznie zdobyłem 545 punktów. W okresie od 2007 roku do 2012 roku wywalczyłem z Unią Leszno dwa razy złoty i dwa razy srebrny medal. Te sukcesy są oczywiście zasługą całej drużyny, ale bez Waszego wsparcia na pewno nie byłby możliwe do osiągnięcia.

Dziękuję również za słowa otuchy i pocieszenia po odniesionej w 2011 roku kontuzji, która po zaledwie sześciu spotkaniach wyeliminowała mnie do końca sezonu z walki na torze. Nie mniej jednak otrzymywałem emaile i smsy, które pomagały przezwyciężyć ten trudny okres w mojej karierze.

Za wszystkie te lata wspólnie spędzone z Wami bardzo serdecznie dziękuję.

Przyczyny zmiany klubu pozostawiam bez komentarza ale zapewniam, że nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze ale również o mój przyszły rozwój i możliwość osiągania coraz lepszych wyników.

Raz jeszcze dziękuję za wszystko co daliście mi przez te lata spędzone w Byczej Rodzinie i mam nadzieję, że pozostanę w Waszej pamięci.

Z wyrazami szacunku dla Kibiców Unii Leszno

Jurica Pavlic i jego Team