Passa podtrzymana

Nadal na zwycięskiej ścieżce znajdują się piłkarze Polonii 1912 Leszno. W sobotę odnieśli kolejny triumf, choć to nie było już tak przekonujący jak te wcześniejsze.

Tym razem na leszczyński stadion zawitał PKS Racot. Rozpoczęło się od bramki Jakuba Harendarza. Nasz napastnik wynik spotkania otworzył w 34. minucie. Podwyższył tuż po przerwie Damian Nowak mł. i mieliśmy 2:0. Biało-czerwoni o wynik musieli drżeć jednak do końca tego spotkania. Wszystko przez gola z 87. minuty, kiedy przyjezdni skutecznie wykorzystali stały fragment gry. Mecz trwał o siedem minut dłużej aniżeli regulaminowy czas gry, ale gospodarze zdołali obronić ten rezultat i z kompletem zwycięstw nadal przodują z tabeli V ligi.