Ostatnie spotkanie z kibicamiW piątek w Miejskim Ośrodku Kultury zawodnicy i działacze Unii Leszno spotkali się z miejscowymi kibicami. Impreza w Lesznie zakończyła cykl spotkań z fanami Byków.

Do Miejskiego Ośrodka Kultury zawitali: Janusz Kołodziej, Damian Baliński, Adam Skórnicki oraz bracia Tobiasz i Sławomir Musielakowie. Nie zabrakło również Józefa Dworakowskiego, który w swoim stylu powitał zgromadzonych kibiców. Sternik Byków wręczył przedstawicielom Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unii Leszno statuetkę za „stadionową oprawę roku”, którą niedawno odebrał w imieniu kibiców na Gali Żużlowej w Warszawie.
 
Tradycyjnie już kibice mieli możliwość zadawania pytań. Ostatnio głośno w światku żużlowym jest o tłumikach i właśnie ten temat oraz inne nowinki regulaminowe zdominowały tę część spotkania. Każdy z zainteresowanych miał okazję zdobyć autograf, czy zrobić sobie zdjęcie z zawodnikiem. Było to ostatnie z serii spotkań z żużlowcami. Pozostaje nam odliczać dni do Memoriału Alfreda Smoczyka, który na dobre otworzy sezon w Lesznie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRozdali nominacje
Następny artykułÓsemke już mamy