Ostatnie miejsce w Łodzi

SONY DSC


Juniorzy Fogo Unii Leszno bez Bartosza Smektały i Dominika Kubery w składzie zajęli ostatnie miejsce w półfinałowym turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który w poniedziałek rozegrano na torze w Łodzi. Pod nieobecność liderów najskuteczniejszym Bykiem był Szymon Szlauderbach, zdobywca 5 punktów.

W zawodach triumfowali juniorzy Get Well Toruń, z Danielem Kaczmarekiem na czele. Drugie miejsce zajął eKantor.pl Falubaz Zielona Góra, a trzecie ex aequo Orzeł Łódź i Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa.

1.  Get Well Toruń: 16
Igor Kopeć-Sobczyński 3 (-,3)
Norbert Krakowiak 0 (u,-,-)
Marcin Kościelski 5 (2,2,1)
Daniel Kaczmarek 8 (3,3,2)

2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra: 14
Mateusz Tonder 3 (1,2)
Sebastian Niedźwiedź 6 (2,2,2)
Mateusz Burzyński 5 (3,1,1)

3-4. Orzeł Łódź: 13

Jakub Miśkowiak 8 (3,2,3)
Mateusz Błażykowski 1 (1,d)
Michał Piosicki 4 (1,w,3)

3-4. Włókniarz Vitroszlif Crossfit: 13

Michał Gruchalski 6 (3,3)
Bartosz Świącik 1 (d,1,t)
Oskar Polis 6 (d,3,3)

5. ROW Rybnik: 11
Robert Chmiel 8 (3,2,3)
Przemysław Giera 3 (1,1,1)
Mateusz Tudzież 0 (0,0)

6. Grupa Azoty Unia Tarnów: 9
Patryk Rolnicki 6 (2,1,3)
Krystian Stefanów 0 (0,d,0)
Michał Nowiński 3 (2,1)

7. Fogo Unia Leszno: 8

Szymon Szlauderbach 5 (u,1,2,2)
Marek Lutowicz 3 (2,1)
Tymoteusz Picz – NS

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Lutowicz, Błażykowski, Szlauderbach (u)
2. Gruchalski, Niedźwiedź, Tonder, Świącik (d)
3. Chmiel, Rolnicki, Giera, Stefanów
4. Kaczmarek, Miśkowiak, Piosicki, Krakowiak (u)
5. Burzyński, Tonder, Szlauderbach
6. Gruchalski, Nowiński, Rolnicki, Polis (d)
7. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Giera, Tudzież
8. Miśkowiak, Niedźwiedź, Burzyński, Piosicki (w)
9. Polis, Szlauderbach, Świącik
10. Kaczmarek, Kościelski, Nowiński, Stefanów (d)
11. Piosicki, Chmiel, Giera, Błażykowski (d)
12. Rolnicki, Szlauderbach, Lutowicz, Stefanów
13. Chmiel, Niedźwiedź, Burzyński, Tudzień
14. Polis, Kaczmarek, Kościelski, Świącik (t)

15. Nowiński, Piosicki, Stefanów, Błażykowski
16. Chmiel, Lutowicz, Tudzież (w)
17. Kopeć-Sobczyński, Tonder, Kościelski, Burzyński (w)