Olszak: Nastroje są bardzo dobreZwycięstwem Polonii 1912 zakończyło się sobotnie spotkanie z Gromem Plewiska. Trzy punkty nie przyszły jednak łatwo, ponieważ leszczynianie musieli odrabiać straty. Z optymizmem w przyszłość zespołu patrzy Hubert Olszak.

Gospodarze pokazali nie lada charakter. Choć początek meczu z Plewiskami okazał się dosyć niefortunny, udało się wszystko odwrócić i wygrać z wyżej notowaną ekipą 2:1. – Nastroje w zespole po zwycięstwie są bardzo dobre. Każdy z nas czeka już na kolejny mecz i kolejne zwycięstwo – powiedział Olszak. – Spodziewaliśmy się trudnego meczu i tak faktycznie było. Rywal chciał za wszelką cenę udowodnić swoją wyższość na boisku. Pokazaliśmy charakter, ponieważ przegrywaliśmy 0:1 i potrafiliśmy się podnieść. Świadczy to o tym, jaką jesteśmy drużyną. Porażka w Inowrocławiu była wypadkiem przy pracy – przyznał kapitan Polonii.
 
Przed piłkarzami z pozoru łatwiejszy terminarz. Mimo tego, trzeba uważać na każdą drużynę, bowiem III liga jest nieprzewidywalna. – Dokładnie tak jest. Poprawne wytypowanie wyniku w spotkaniach na tym szczeblu graniczy z cudem – zgadza się pomocnik leszczyńskiego klubu. – Przed nami starcie wyjazdowe w Ostrowie, gdzie chcemy odnieść zwycięstwo. Sobotnia wygrana dodała nam wiary w nasze możliwości. Zaczynamy marsz w górę tabeli – dodaje pełen nadziei piłkarz.
 
Za pośrednictwem naszego portalu Olszak podziękował najwierniejszym fanom za wsparcie. – Chcę podziękować kibicom, którzy wspierali nas podczas ostatniego meczu. Bardzo liczę na to, że sympatyków będzie coraz więcej. Postaramy się im odwdzięczyć, uzyskując same korzystne rezultaty – powiedział były gracz SMS-u Łódź.

Rozmawiał: Łukasz Kaczmarek