Ograć faworyta

W niedzielę, o kolejne ligowe punkty, powalczą leszczyńscy futsaliści. GI Malepszy Futsal zmierzy się na własnym parkiecie z, niepokonaną jak dotąd, Credo Futsal Piłą.

Goście uchodzą za głównego faworyta do awansu do I ligi. Po trzech rozegranych kolejkach wiedzie im się całkiem dobrze. Są wiceliderem tabeli, będąc obok Zielonej Góry, jednym z dwóch zespołów niepokonanych. W zeszłym tygodniu, po arcyciekawym starciu, pilanie wygrali u siebie z M40.pl Poznań 5:4. Zwycięską passę zapewne będą chcieli podtrzymać i zrobią wszystko, by zgarnąć pełną pulę. Motorem napędowym przyjezdnych będzie Mateusz Kostecki. Reprezentant Polsku futsalu, lider drużyny, jest w niesamowitej formie strzeleckiej. W ostatnim meczu popisał się czterema trafieniami.
 
Szyki Kosteckiemu i spółce chcą pokrzyżować leszczynianie. Podopieczni Tomasza Krysiaka i Krzysztofa Kaczmarzyka mają za sobą udane spotkanie za punkt w Kostrzynie. Tym razem przyjdzie im rywalizować w hali Trapez, gdzie już w tym sezonie ulegli Mosinie. Choć rywal jest niezwykle wymagający, to gospodarze wcale nie są bez szans i mogą pokusić się o sprawienie miłej niespodzianki swojej publiczności. Do składu powracają bowiem bracia Jakub i Patryk Przymus, a także Erwin Łukawy i Marcin Polański. Biało-czerwonych nie wesprze jednak kontuzjowany Bartosz Tomaszewicz. Pod znakiem zapytania stoi występ Damiana Drewnowskiego.
 
W lutym tego roku, po pasjonującym boju, Leszno zremisowało z Piłą 6:6. Emocji nie powinno zabraknąć również w Mikołajki. Przypomnijmy, iż początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.
 
Warto wspomnieć, że dzień wcześniej 5 grudnia o godzinie 19:00 w klubie Chicago, obędzie się oficjalna prezentacja zawodników w nowych strojach. Wydarzenie połączone jest z turniejem finałowym w grę FIFA 16.

Łukasz Kaczmarek