Odrobią zaległościW najbliższą środę, zaległości odrobią nasi szczypiorniści. Na parkiet hali Trzynastka wybiegną ekipy Realu Astromal Leszno i Orlen Wisły II Płock.

Pierwotnie, mecz ten miał być rozegrany w październiku. O przełożenie terminu zabiegali goście. Obie drużyny dogadały się, że przystąpią do rywalizacji, dość niecodziennie, bo w środku tygodnia.

Ostatnią kolejkę ligową lepiej wspominać będą płocczanie, którzy zwyciężyli u siebie, zajmującą miejsce w czołowej szóstce Nielbę. Była to jedna z większych niespodzianek minionego weekendu. Na tarczy z Olsztyna wrócili natomiast podopieczni Macieja Wieruckiego. Choć porażka z wiceliderem tabeli dziwić nie może, to jej rozmiary już jak najbardziej. Po niezłej pierwszej połowie, w drugiej, naszej ekipie odcięło prąd i ostatecznie wrócili do domu bez punktów.

W spotkaniu z rezerwami Orlen Wisły, gospodarze liczą na przełamanie. Wszak równo miesiąc temu rozgromili na własnym parkiecie Grunwald Poznań i z pewnością będą chcieli ponownie udowodnić swoją wyższość. W zeszłym sezonie, kibice byli świadkami prawdziwego festiwalu strzeleckiego. Zespoły uraczyły publiczność aż 70 bramkami, a triumf w stosunku 37:33 odniósł Real Astromal. Jak będzie teraz? Przekonamy się o tym jutro. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:00. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy.

Łukasz Kaczmarek