Odmłodzony skład KS Dąbcze

W mocno odmłodzonym składzie przystąpi do rozgrywek 3. ligi w grupie południowej w nowym sezonie zespół Klubu Sportowego Dąbcze. 

Barw podleszczyńskiej drużyny bronić będą Denis Bolewicz, Mateusz Przybył, Mieszko Przybył, Mateusz Zakrzewski i Krzysztof Mrozek. Nową twarzą w ekipie z Dąbcza jest Mrozek, który ostatnio grał w Piaście Nowy Belęcin.

Przez trzy ostatnie sezony zawsze byliśmy w ścisłej czołówce. Na ten sezon mamy inne cele. Przede wszystkim chcemy się utrzymać w 3 lidze – mówi kapitan KS Dąbcze, Mateusz Przybył.

W okienku transferowym Klub Sportowy Dąbcze opuściło dwóch zawodników: Maciej Knoski i Robert Bartosz. W ich miejsce działacze pozyskali Krzysztofa Mrozka. 14-letni tenisista stołowy sezon 2012/2013 zakończył na siódmym miejscu w rankingu Wielkopolski do lat 14. – Cieszymy się, że Krzysztof będzie u nas występował. Dwa lata temu szansę gry otrzymał w naszej drużynie Denis Bolewicz, który szybko wyrósł na czołową postać ligi. Mamy nadzieję, że podobnie będzie z Krzysztofem – dodał Przybył.

Wkrótce tenisiści stołowi Klubu Sportowego Dąbcze rozpoczynają przygotowania sezonu 2013/2014. Na początku września gracze podleszczyńskiej sekcji będą rywalizowali w wojewódzkich turniejach indywidualnych, a od października zainaugurują zmagania na 3-ligowym froncie.