Oczko wyżej niż w zasadniczej

Super-Pol Tęcza Leszno przegrała rewanżowy pojedynek z Artego Bydgoszcz 61:53. Mimo tej przegranej, nasze koszykarki sezon zakończyły na siódmym miejscu.

W pierwszej połowie leszczynianki spisywały się bardzo dobrze. Przewaga zespołu z wielkopolski nie była jednak już tak wyraźna jak w pierwszym meczu. Do przerwy podpieczne trenera Jarosława Krysiewicza prowadziły 28:24. Trzecia kwarta miała podobny przebieg do dwóch kolejnych. O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania miała zdecydować ostatnia odsłona dnia. Leszczynianki zagrały w niej wręcz fatalnie i mecz w Bydgoszczy ostatecznie przegrały 61:53. Mimo porażki Super-Pol Tęcza Leszno sezon zakończyła na miejscu siódmym, czyli oczko wyżej aniżeli w rundzie zasadniczej.