O puchar burmistrza

13 kwietnia w Bieżyniu rozegrany zostanie turniej petanque INTERmedi@ CUP. To już siódma edycja zawodów o Puchar Burmistrza Krzywinia. 

W zeszłorocznych zawodach udział wzięli przedstawiciele kilku klubów zrzeszonych w PFP min: Sokół Wrocław, Synergy Łódź, TKKF Leszczynko Leszno, Liskowiak Lisków, ChTPF z Chojnic, ŚKP oraz Buler Śrem. Łącznie grało aż 40 par. Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim (bucholtzem) – 8 rund. Początek o godzinie 9:30.

Czas przeznaczony na rundę – 50 minut(przy remisie dodatkowy rzut koszonem). Przerwa obiadowa zaplanowana jest na godz.14:20 (po pięciu rozegranych rundach), zakończenie turnieju zaplanowane jest na godz.18:00. Turniej ma formułę otwartą, limit zgłoszeń to max 48 dubletów.

Wpisowe od zawodnika – 25,00 zł. Z wpisowego zwolnieni są uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Cześć środków z wpisowego zostanie przeznaczona na zakup sprzętu do gry w petanque dla uczniów szkoły na terenie której zawody zostaną rozegrane.

Rejestracji udziału w turnieju można dokonać za pośrednictwem strony internetowej przygotowanej przez kolegę B.Biela – Turnieje – Rejestracja – Petanque http://www.turnieje.butony.com/petanque/reg/tournaments.php lub wysłać na e-mail: stefan.bartkowiak@petanque.net.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSparing na remis
Następny artykułByki startowały w Anglii