O mistrzostwo LesznaW najbliższą niedzielę na bulodromie Linum przy ul. Holenderskiej w Lesznie odbędzie II Turniej Petanque o Puchar Portalu LeszczyńskiSport.pl. Zawody będą jednocześnie nieoficjalnymi Indywidualnymi Mistrzami Leszna. Początek zmagań o godzinie 10:00.

Przypomnijmy, iż w zeszłym roku triumfatorem tej imprezy był Francuz, Jean Clude Salou, który został jednocześnie pierwszym Indywidualnym Mistrzem Leszna. Spore zainteresowanie i ciekawa formuła tych zawodów sprawiła, że postanowiliśmy zorganizować turniej po raz kolejny. Mamy nadzieję, że zmagania będzie przebiegała równie ciekawie, jak w zeszłym roku. 


Pamiątkowe zdjęcie z I Turnieju o Puchar Portalu LeszczyńskiSport.pl

Nasz portal oraz Klub Petanque Leszczynko zaprasza miłośników gry w bule do wzięcia udziału w niedzielnym turnieju. Grać będziemy w singlach, systemem szwajcarskim – 7 rund po 30 minut. W przypadku remisu dodatkowy rzut "świnką".

Kogo bule tym razem będą szczęśliwe?

Dla zwycięzcy przewidziano okolicznościowy puchar i miano mistrza Leszna. Kolejne dwa miejsca otrzymają pamiątkowe nagrody niespodzianki. 
                       
Zapisy drogą e-mailową na adres: romuald.ratajczak@op.pl lub redakcja@leszczynskisport.pl oraz pod nr telefonu 605 140 647 do 15 czerwca włącznie. Obowiązuje limit 27 osób startujęcych w turnieju.

Koszt uczestnictwa 15 zł od osoby.

Program mistrzostw miasta Leszna w singlach:
godz. 9:00 – 9:45 – zapisy, weryfikacja zgłoszeń
godz. 10:00 – oficjalne otwarcie turnieju i losowanie I rundy eliminacji;
godz. 10:15 – 14:00 – rozegranie 7 rund systemem szwajcarskim;
Około godz. 14:15 zakończenie turnieju.   

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UBIEGŁOROCZNEGO TURNIEJU
ZOBACZ RELACJĘ Z OBIEGŁOROCZNEGO TURNIEJU