Nowe ceny biletów na TęczęJak podaje oficjalna strona MKS Tęcza Leszno, Zarząd klubu ustalił ceny biletów wstępu na sezon 2011/2012. Kibice mogą być zadowoleni. Wychodząc bowiem ich oczekiwaniom i licząc na większą frekwencje, ceny spadły o kilkadziesiąt procent!

Normalny bilet od października 2011 r. będzie kosztował 10 zł (15 zł. poprzednio), ulgowy natomiast tylko 5 zł. (w ub. roku 10 zł.) Cena karnetu na cały sezon (włacznie z play off lub play out) wyniesie tylko 130 zł.
Ustalenie cen na tym poziomie może sprawić, że na trybunach Trapezu zasiądzie znacznie więcej kibiców niż w ostatnim sezonie. Zimowie wieczory więc warto zarezerwować, by zobaczyć w akcji najlepsze polskie koszykarki i czołówkę europejskiego basketu. Być może po latach przerwy więcej w ekstarkalsie szans na grę otrzymają też nasze leszczyńskie wychowanki.

16 września br. drużyna MKS Tęcza Leszno ma zostać zaprezentowna oficjalnie w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. O tym wydarzeniu napiszemy wkrótce ale już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

Marek Marecki