Niezła gra w ŻmigrodzieW niedzielę leszczyńscy rugbiści wzięli udział w turnieju Polskiej Ligi Rugby 7 w Żmigrodzie. Wystąpiło 7 drużyn z całego kraju, które zostały podzielone na dwie grupy.

W grupie A zalazły się następujące zespoły: Rugby Wrocław, Husar Bolesławiec i Miedziowi Lubin. Natomiast w grupie B: AZS AWF Katowice, GRC Łódź, OWAL Leszno oraz gospodarze Dragon's Żmigród.
 
Drużyna z Leszna pojechała tylko w 7-osobowym składzie, a więc musieli rozegrać 4 mecze bez możliwości zrobienia zmian. W pierwszym spotkaniu zespół prowadzony przez Pawła Koniecznego został pokonany przez Gentlemen's RC z Łodzi. Tak jak miało miejsce w innych turniejach pierwszy mecz leszczyńskim rugbistą nie wyszedł.

Po reprymendzie grającego trenera zawodnicy rozegrali wyrównany bój, a co najważniejsze zwycięski, z gospodarzami ze Żmigrodu. W ostatnim meczu ulegli AZS AWF Katowice, późniejszemu zwycięzcy turnieju. 

 
Drużyna Owala zajęła 3 miejsce w grupie, co dało jej prawo do walki o 5 miejsce. W fazie finałowej zmierzyli się z KS Rugby Wrocław. Wrocławianie kontrolowali mecz i mimo prób gonienia wyniku, na każde przyłożenie odpowiadali dwoma i pokonali nasz zespół 40:15.
 
Ostatecznie zespół OWAL-a Leszno zajął 6 miejsce w turnieju i uzyskał 3 pkt. do klasyfikacji PLR7.