Nie zwalniają tempa

Siatkarze UKS 9 Leszno odnieśli drugie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach trzeciej ligi. Po efektownej grze leszczynianie pokonali w Miłosławiu miejscowy Orlik 3:0.

Już od pierwszych piłek warunki na boisku dyktowali podopieczni trenera Jarosława Borowskiego, którzy dominowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Inauguracyjną partię spotkania „Tygrysy” zwyciężyły do 14. W kolejnym secie zawodnicy UKS 9 nadal narzucali rywalowi swoją grę. Miejscowi nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu czego skutkiem był wynik. Leszczynianie wygrali 25:16 i objęli prowadzenie w meczu 2:0. Kibice zgromadzeni w hali w Miłosławiu liczyli, że gospodarze przebudzą się w trzecim secie. Jednak nic podobnego. Gra nadal toczyła się pod dyktando gości z Leszna, którzy wygrali trzecią partię 25:19, a całe spotkanie 3:0.

Była to druga wygrana zespołu UKS 9 Leszno w bieżącym sezonie. Przed tygodniem nasi zawodnicy okazali się lepsi od ekipy Todo UKS MOS Czarni Ostrowite 3:0. Natomiast już w najbliższą sobotę zapraszamy do hali sportowej gimnazjum nr 9 w Lesznie. Tego dnia na drodze leszczynian staną siatkarze MUKS Amber Kalisz.

Orlik Miłosław – UKS 9 Leszno 0:3 (16:25, 14:25, 19:25)