Nie mają nic do straceniaNiepokonany jak dotąd Rekord Bielsko-Biała będzie kolejnym rywalem GI Malepszy Futsal Leszno. Pięciokrotni mistrzowie kraju do hali Trapez zawitają już w sobotę.

Goście przypominają żużlową Fogo Unię Leszno. To istny dominator rozgrywek, który chce sięgnąć po piąty z rzędu tytuł. W ekipie rywali gra kilku reprezentantów kraju oraz plejada świetnych zawodników zagranicznych. Wystarczy wspomnieć, iż w ubiegłorocznej konfrontacji obu ekip bielszczanie zwyciężyli z ekipą prowadzoną przez Tomasza Trznadla w stosunku 10:0!

GI Malepszy Futsal Leszno w tym sezonie jeszcze nie wygrał. Po dotkliwej porażce z FC Toruń, leszczynianie zremisowali z Acana Orłem Jelcz-Laskowice i Red Dragons Pniewy. O ile pierwszy z tych remisów można uznać za przegrany, o tyle wręcz przeciwnie należy ocenić mecz derbowy w Pniewach. W sobotę biało-czerwoni zdecydowanie nie będą faworytami, ale to może się okazać ich atutem. Być może gra bez presji pozwoli naszym futsalistom znacznie zwiększyć skuteczność w ataku. Na to liczymy i oczekujemy przede wszystkim walki o każdy centymetr parkietu.

Początek sobotniej potyczki zaplanowano na godzinę 18:00. Bilety można nabyć jedynie drogą internetową, za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej. Organizatorzy po raz pierwszy w tym sezonie zdecydowali się na sprzedaż biletów ulgowych. Te można nabywać w cenie zaledwie 5 złotych. Taka wejściówka przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji przy odbiorze biletu). Koszt biletu normalnego to 15 złotych.