Nie dali się Zagłębiu

W sobotę w Lubinie drugi, bardzo pożyteczny sparing z mocnym przeciwnikiem, rozegrali leszczyńscy piłkarze. Stainer Polonia zremisowała z rezerwami Zagłębia 2:2.

Mecz od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze, którzy trafili dwukrotnie do siatki w 9 i 13 minucie. Później gra się wyrównała, ale bramki w pierwszej połowie już nie padły i do przerwy mieliśmy 2:0.

W drugiej odsłonie na boisku pojawiła się młodzież, dając naszej drużynie zastrzyk pozytywnej energii. Goście częściej utrzymywali się przy piłce i groźniej atakowali, co przyniosło efekt w postaci goli. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się wracający do gry po kontuzji, Mateusz Witkowski. W samej końcówce rywal mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale nie wykorzystał rzutu karnego i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Za tydzień podopieczni Jędrzeja Kędziory udadzą się do Jarocina na test-mecz z tamtejszą III-ligową Jarotą.