Nie dali rady Rawii

Po wysokim zwycięstwie nad Kanią Gostyń, tym razem porażkę ponieśli leszczyńscy piłkarze. Polonia 1912 przegrała na wyjeździe z Rawią Rawicz 1:2.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla gości, którzy już w 13 minucie stracili bramkę. Jakuba Krzyżostaniaka pokonał Dorian Nawrot. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć okazji ku temu nie brakowało. Upragnione wyrównanie przyszło dopiero w 75 minucie. Na listę strzelców wpisał się, nowy nabytek klubu, Łukasz Gryziecki. Niestety, podopiecznym Waldemara Jędrusiaka nie udało się utrzymać remisu. W 80 minucie, gola na wagę trzech punktów dla rawiczan ustrzelił Wojciech Bzdęga i tym samym pierwszy ligowy triumf naszych rywali w tym sezonie stał się faktem. Szansa na podreperowanie dorobku punktowego dla Polonii już w najbliższą środę, kiedy to nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z PKS Racot.