Najważniejsze są trzy punkty

Ważne trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Mroczeń zainkasowali piłkarze Polonii 1912 Leszno. Nasza ekipy wygrała w stosunku 2:0.

Niedzielny mecz nie należał do najbardziej porywających widowisk. Pierwsze 45 minut przebiegło pod dyktando gości. Kluczowa dla jego losów była bramka strzelona tuż przed przerwą przez Jakuba Harendarza. Gol dla leszczynian pozwolił podopiecznym Karola Misia podejść do drugiej odsłony z większym spokojem.

Po zmianie stron miejscowi robili wszystko, aby doprowadzić do remisu. Wykreowali nawet kilka okazji, ale przy żadnej z nich nie byli nawet bliscy szczęścia. W końcówce Orzeł zaryzykował. Bramkę opuścił nawet miejscowy golkiper, co skrzętnie wykorzystali leszczynianie. W doliczonym czasie gry wynik na 2:0 ustalił Michał Płocharczyk.