Na plaży w WieleniuW sobotę na plaży w Wieleniu odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Hotelu Trzy Jeziora. Turniej jest wynikiem współpracy pomiędzy Hotelem a klubem sportowym UKS 9 Leszno.

Na dwóch boiskach będziemy mogli obserwować zmagania 16 par. Zapisy prowadzone były internetowo, przez kontakt podany na fanpagu UKS 9 Leszno. W zaledwie 6 godzin lista uczestników i lista rezerwowa były zapełnione. Duża część uczestników to zawodnicy Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej, która od 15 lat zrzesza amatorów siatkówki halowej. Ich udział gwarantuje wysoki poziom sportowy imprezy w Wieleniu.

Turniej ma charakter open, jednak mogą w nim jedynie zagrać osoby pełnoletnie, które nie posiadają licencji zawodniczej halowej lub plażowej. Rozgrywany będzie systemem brazylijskim, po dwóch przegranych meczach drużyna odpada. Gramy do dwóch wygranych setów do 15 i tie break do 11.

Nagrodzone zostaną 3 najlepsze duety. Każda z par otrzyma puchar Hotelu Trzy Jeziora i niezwykle atrakcyjne nagrody, którymi są weekendowe pobyty z osobami towarzyszącymi z trzech ośrodkach wypoczynkowych. Triumfatorzy pojadą na weekend do Hotelu Tarasy Wang w Karpaczu. Siatkarze, którzy uplasują się na drugim miejscu spędzą weekend w Hotelu Trzy Jeziora, a para z najniższego stopnia podium będzie mogła spędzić weekend w Ośrodku Dąb w Sławie. Vouchery wręczy menagerka obiektów – Dorota Sieroń.

Impreza w sobotę rozpocznie się o godzinie 10.00. Przewidywany koniec około 17.00.

Lista zawodników:

1. Zrozoom.pl Teamwork: Jakub Nowak Kajetan Duda
2. Sabud Kościan: Piotr Mikołajczak/Mateusz Wrześniewski
3. Przyjaciele: Andrzej Szpilakowski /Jarek Borowski
4. Piekiełko Leszno: Tomek Przybylski /Tomek Grys
5. Krobia Team: Michał Muszkieta/ Maciej Wenderski
6. Sokół Perkowo: Błażej Daleki/Przemysław Toś
7. Fenix Volley: Bartosz Tomaszewski/Krzysztof Susfał
8. MOS Leszno: Mateusz Błażejowicz Marcin Kowalski
9. Hells Kitchen: Bartosz Zajdel/ Bartosz Wasiołka
10. Telebimy: Michał Kaczmarek/Dawidek Markowskiki
11. Felder Group: Adam Til /Milena Jarożek
12. Toyota: Irek Olejnik /Szymon Kaliski
13. Rennox Głogów: Daniel Wieczorek/ Paweł Smolan
14. Sąsiedzi: Damian Nowak/Marcin Waszkowiak
15. Pokemony: Łukasz Karolczak/Mateusz Skorupiński
16. Brzuchacze: Łukasz Frąckowiak / Maciej Mikuła