Musielak: Wielu z nas lubi ten torFogo Unia Leszno dzięki zwycięstwu nad Betard Spartą Wrocław znacznie przybliżyła się do fazy play-off. Jeden z bohaterów niedzielnego meczu, Tobiasz Musielak zaznacza jednak, że koncentrację trzeba utrzymać do końca sezonu zasadniczego.

Rok temu mieliśmy play-off w kieszeni i nie wyszło. Naprawdę trzeba się skoncentrować i nie popełniać tych samych błędów, co w zeszłym roku – uważa Tobiasz Musielak. Junior Fogo Unii był w niedzielę jednym z liderów zespołu Adama Skórnickiego. Musielak zainkasował 9 punktów, trzykrotnie mijając linię mety jako pierwszy. – Miałem idealnie spasowany motocykl. W tym jednym wyścigu przegrałem start. Dostałem jedną szprycę, potem drugą i motocykl nie był w stanie wejść na pełne obroty – tłumaczył zerówkę, która przytrafiła mu się w jednym z wyścigów.

Zdecydowanym faworytem poniedziałkowej konfrontacji w Zielonej Górze jest miejscowy Falubaz. Młodzieżowiec podkreśla jednak, że Fogo Unia nie stoi na straconej pozycji. – Każdy mecz jest trudny i trzeba walczyć do końca. Nie jest powiedziane, że w poniedziałek przegramy. Wielu z nas lubi tor w Zielonej Górze – zapewniał młody zawodnik Byków.

Łukasz Kaczmarek