Musielak: Czuję się pewniejW miniony poniedziałek, Wolverhampton Wolves pokonali na własnym torze The Lakeside Hammers. Na Monmore Green całkiem nieźle zaprezentował się Tobiasz Musielak.

Wychowanek leszczyńskiej Unii znacznie poprawił swoje osiągnięcie indywidualne w porównaniu z pierwszym meczem ligowym, gromadząc na swoim koncie 7 oczek. – Jestem z siebie zadowolony. Zanotowałem o wiele lepszy występ, niż poprzednim razem. Zdobyłem więcej punktów, co pozwala mi z optymizmem patrzyć w przyszłość – powiedział.
 
W dziesiątej gonitwie Tofeek dowiózł do metry "trójkę", pozostawiając za plecami Jasona Doyle'a. – Wykorzystałem znakomite pierwsze pole i dowiozłem do mety cenne trzy oczka – twierdzi. – Z wyścigu na wyścig czuję się pewniej na tym torze. Staram obierać się optymalne ścieżki. Ciągle jednak nabieram doświadczenia – dodaje.
 
Wilki wygrały po raz drugi w tym sezonie. Triumf nad Młotami nie przyszedł łatwo. Miejscowi wyszli na prowadzenie dopiero po dziesięciu biegach. – Mamy kompletny zespół. Peter Karlsson i Fredrik Lindgren to prawdziwi liderzy. Świetnie spisuje się również Ricky Wells. Cieszymy się, ponieważ odnieśliśmy wysokie zwycięstwo u siebie – zakończył niespełna 22-latek.

Łukasz Kaczmarek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJuniorzy startowali w Toruniu
Następny artykułWraca Emil