Mrozek trzeci w GP Wielkopolski

Jedna akcja dzieliła go od zwycięstwa w I Grand Prix Wielkopolski kadetów. Krzysztof Mrozek, nowy zawodnik Klubu Sportowego Dąbcze mógł stanąć na najwyższym stopniu podium turnieju w Poznaniu. 

W finale imprezy 14-letni tenisista stołowy uległ Dawidowi Jóźwiakowi 2:3 (w ostatnim secie 13:15), nie wykorzystując w tie breaku dwóch piłek meczowych. Ostatecznie Mrozek w zawodach został sklasyfikowany na trzeciej pozycji, gdyż po przegranym finale musiał stoczyć jeszcze dodatkowy pojedynek z Dawidem Balcerzakiem o drugie miejsce. Lepszy okazał się gracz Stelli Gniezno, który wygrywając 3:0 zapewnił sobie awans do Grand Prix Polski kadetów. Warto jednak dodać, że obydwaj zawodnicy zmierzyli się wcześniej w półfinale i wówczas to Krzysztof Mrozek odchodził od stołu w roli zwycięzcy (triumf 3:2).

Oprócz pojedynków z Jóźwiakiem i Balcerzakiem, reprezentant KS Dąbcze w sobotę zmierzył się również z trzema innymi zawodnikami. Udział w imprezie Mrozek rozpoczął od pokonania Jana Kuźniarka (LKTS Luboń) 3:0. W kolejnych rundach wyższość czołowe kadeta Wielkopolski musieli również uznać Maksymilian Janowski (Stella Gniezno) i Wojciech Hałas (Łobzonka Wyrzysk).