Moc atrakcji na turnieju SkóryJuż w najbliższą niedzielę na stadionie imienia Alfreda Smoczyka odbędzie się turniej z okazji 21-lecia startów pod nazwą 21 lat w gazie. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla kibiców.

Głównym elementem niedzielnych zawodów będzie mecz towarzyski Unii Leszno z przyjaciółmi Adama Skórnickiego. W ekipie jubilata wystąpią między innymi: Rafał Okoniewski, Grzegorz Walasek, Thomas Jonasson, Maciej Janowski i Jarosław Hampel. W ekipe Unii wystąpią krajowi zawodnicy tej drużyny. Ma pojawić się również zawodnik niespodzianka. Jego nazwisko owiane jest jednak tajemnicą. Prawdopodobne, iż będzie to sam Adam Skórnicki. Co ciekawe mecz odbędzie się według zasad z lat osiemdziesiątych.

Planowany jest również pokazowy wyścig z udziałem: Zenona Plecha, Romana Jankowskiego i Sama Ermolenki. Na torze pojawią się także inni byli żużlowcy. Podczas pikniku odbędą są wyścigi pokazowe na nowych silnikach żużlowych, wyprodukowanych przez czeską Jawę. Kibice będą mieli okazję zobaczyć żużel z nieco innej strony. Otrzymają bowiem możliwość oglądania biegów z murawy. Spikerem niedzielnego wydarzenia będzie Tomasz Lorek.

Przypomnijmy, iż początek zawodów o godzinie 17:00. Kibiców zapraszamy jednak wcześniej, bo atrakcji nie zabraknie przed turniejem, w alei przed tunelem stadionu imienia Alfreda Smoczyka.

(dan)